اعلام فراخوان دومین دوره جایزه شعر “بهاران”

0
به گزارش «فارسی مچ»، دبیرخانه جایزه شعر “بهاران” فراخوان دومین دوره این جایزه را اعلام کرد. بر این اساس، گروس عبدالملکیان برای دومین سال به عنوان دبیر جایزه معرفی شده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، براساس اعلام دبیرخانه جایزه، علاقه‌مندان تا پایان آذرماه فرصت دارند آثار خود را برای شرکت در دومین دوره جایزه شعر “بهاران” به نشانی اینترنتی دبیرخانه ارسال کنند.
شاعران علاقه‌مند می‌توانند سه تا پنج قطعه از آثار نیمایی یا سپید خود را به صورت فایل Word یا PDFو به همراه شماره ملی، آدرس پستی و شماره تماس به نشانی اینترنتی sher@baharanschool.com بفرستند.
جایزه شعر بهاران زیر نظر ابوالفضل بانی، مدیر موسسه بهاران برگزار می‌شود.
مراسم اختتامیه این جایزه در اسفندماه سال جاری در خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.
شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه جایزه بهاران واقع در خیابان ولیعصر، بالاتر از زرتشت، کوچه نوربخش مراجعه کنند یا با شماره تلفن‌های ۰۲۱۸۸۹۴۴۹۰۶ و ۰۲۱۸۸۸۹۲۲۲۸ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+