چهارمین جشنواره دانشجویی ققنوس در کرمانشاه

0

به گزارش «فارسی مچ»، برگزاری جشنواره ادبی و هنری دانشجویی ققنوس از سال ۱۳۹۴ در کل کشور توسط سازمان بسیج دانشجویی کشور کلید خورد که در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود و امسال چهارمین دوره آن در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه با بیان اینکه این جشنواره ویژه دانشجویان است و آثار برگزیده به جشنواره کشوری ارسال می‌شود، خاطرنشان کرد: از ابتدای مهرماه امسال فراخوان جشنواره در سطح دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی عالی استان کرمانشاه ارسال شد و از نقاط برجسته جشنواره حضور و همکاری اداره کل حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در بخش‌های مختلف برگزاری جشنواره است.

قره‌تپه مهمترین هدف جشنواره را شناسایی و ایجاد زمینه رشد و ارتقا استعدادهای هنری دانشجویان خواند و گفت: مهمترین هدف برگزاری جشنواره شناسایی دانشجویان هنرمند انقلابی است تا بتوانند از هنر برای بیان چالش‌های اصلی نظام استفاده کنند و انگیزه ایجاد شود تا پا به عرصه جنگ فرهنگی و هنری علیه دشمنان بگذارند.

این مسئول افزود: محورهای جشنواره ققنوس شامل آسیب‌های اجتماعی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، مشکلات صنفی و مدیریتی دانشگاه‌ها، تناقضات سبک زندگی مدرن و بخش‌های جشنواره شامل فیلم کوتاه، داستان کوتاه٬ شعر، پوستر٬ عکس، کاریکاتور٬ مستند، انیمیشن و تئاتر خیابانی است که به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: افرادی که قصد شرکت در جشنواره را دارند٬ می‌توانند به نشانی kermanshahbso.ir مراجعه کرده یا با شماره ۳۸۳۷۲۲۴۹ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.