مقاله با موضوع ” پژوهش های کاردبردی منطقه ۱۱ شهرداری تهران

0
به گزارش «فارسی مچ»، شهرداری منطقه ۱۱ در نظر دارد با هدف دستیابی به پیشنهادات و نقطه نظرات پژوهشگران علاقمند به حوزه های مختلف مدیریت شهری در قالب مقالات علمی، نسبت به برگزاری فراخوان مقاله نویسی با موضوع” پژوهش های کاربردی منطقه ۱۱ ” اقدام نماید.
  به گزارش خبرنگار فارسی مچ، با توجه به در پیش رو داشتن” هفته کتاب و هفته پژوهش” و لزوم توجه به توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی وهمچنین حوزه پژوهش در مدیریت شهر، با عنایت به این که این منطقه صنف چاپ، نشر و توزیع کتاب و نیز مراکز علمی، پژوهشی و فرهنگی ارزشمندی را در خود جای داده است؛ اداره مطالعات معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۱ در نظر دارد نسبت به برگزاری فراخوان مقاله نویسی با موضوع” پژوهش های کاربردی منطقه ۱۱ ” در بازه زمانی ۱۵ آبان تا ۱۶ آذر اقدام کند.
محورهای مورد نظر عبارتند از : ۱- آلودگی زیست محیطی در منطقه و محله : چالش‌ها، مشکلات و راهکارهای ارتقای کمی و کیفی مشارکت در راستای کاهش آن در منطقه /محله ۲- بررسی راهکارهای گسترش فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی در منطقه و شهر ۳- بررسی راهکارهای استفاده از ظرفیت‌های مردمی در پیشگیری و کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح منطقه/محله ۴- راهکارهای توانمندسازی اقتصادی در منطقه/محله و بهبود فضای کسب و کار منطقه ای/محله ای ۵- کارآفرینی منطقه ای /محله‌ای با تأکید بر حوزه فرهنگ و محصولات فرهنگی و مشاغل خانگی ۶- اقتصاد گردشگری در منطقه و چگونگی توسعه ابعاد آن همچنین در نظر است طی این فراخوان از کلیه شهروندان و پژوهشگران سطح منطقه۱۱ ومسئولین وکارکنان شهرداری به عنوان دست اندرکاران اجرای فعالیت حوزه مدیریت شهری جهت ارائه مقاله دعوت به عمل آید وپس از دریافت کلیه مقالات در دبیرخانه مستقر در معاونت اجتماعی و فرهنگی و بررسی موارد ارسال شده توسط کمیته داوری طی مراسمی در هفته پژوهش که با حضور مسئولین حوزه مدیریت شهری و مقاله دهندگان برگزار خواهد شد؛ ضمن ارائه مقالات برتر به پژوهش های برگزیده جوایزی نفیس اهدا شود. علاقمندان برای ارسال آثار می توانند مقالات خود را تا ۱۶ آذر ماه به نشانی motaleat.reg11@gmail.com ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۵۵۴۰۰۸۳۳ و یا ۵۵۴۰۰۹۹۸ تماس حاصل فرمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.