فراخوان چالش عکس شیائومی ۲۰۱۸

0

به گزارش «فارسی مچ»، شیائومی مسابقه‌ی عکسی را در سطح جهانی ترتیب داده است که شرکت‌کنندگان در آن باید عکس‌های گرفته شده با گوشی‌های شیائومی را به داوری بگذارند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، شیائومی، تولیدکننده‌ی چینی گوشی‌های هوشمند، به تازگی رقابتی تحت عنوان چالش عکاسی شیائومی راه انداخته و ۵۰ هزار دلار جایزه برای برندگان آن در نظر گرفته است. علاقمندان می‌توانند عکس‌های خود را حداکثر تا تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۷ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۸) جهت شرکت در این مسابقه ارسال کنند. شرط اصلی حضور در این مسابقه‌، عکاسی به‌ وسیله‌ی یکی از گوشی‌های شیائومی است. برندگان این چالش، با رأی کاربران جهانی این برند چینی انتخاب خواهند شد.

شرکت‌کنندگان در مسابقه‌ی عکاسی شیائومی، باید عکس ویرایش نشده‌ی خود را در یکی از موضوعات چهره‌ی طبیعی (پرتره)، قطعه‌ای از جهان (چشم‌اندازها)، رؤیاپردازی (شب‌ هنگام) و چرا این‌قدر جدی؟ (خلاقانه) ارسال کنند. عکس‌های ارسالی باید دارای اطلاعات EXIF باشند؛ یعنی بتوان با بررسی جزئیات فایل عکس، مدل گوشی و سایر اطلاعات لازم را به دست آورد. حجم تصاویر باید بین ۳۰۰ کیلوبایت تا ۱۰ مگابایت باشد و امکان ارسال حداکثر ۶ عکس در هر دسته برای عکاسان وجود دارد.

برای صعود به دور بعد، هر عکس باید حداقل سه «لایک» دریافت کند؛ یعنی مورد پسند حداقل سه نفر قرار بگیرد. پس از راه‌یابی به مرحله‌ی بعد، عکس‌ها توسط هیأتی متشکل از عکاسان حرفه‌ای بررسی شده و ۱۰۰ عکس نهایی (۲۵ عکس در هر دسته) گزینش می‌شود.

۱۰۰ عکس منتخب از ۶ تا ۱۵ آذر ۱۳۹۷ (۲۷ نوامبر تا ۶ دسامبر ۲۰۱۸) به داوری گذاشته می‌شوند تا طرفداران شیائومی در انجمن جهانی آن، به عکس‌های برتر رأی بدهند.

نفرات اول، یعنی خالقان بهترین عکس‌ها در هر دسته، برنده‌ی ۱۰ هزار دلار وجه نقد خواهند شد. نفرات دوم هر دسته دو هزار دلار و در نهایت نفرات سوم ۵۰۰ دلار جایزه دریافت خواهند کرد. ناگفته نماند که تمامی برندگان، جهت دریافت جایزه باید یک کپی از گذرنامه‌ی خود را ارسال کنند.

 

هر چند شرکت در این رقابت رایگان است، اما شرکت‌کنندگان ملزم به ایجاد حساب کاربری در سایت شیائومی هستند.

 

علاقمندان به شرکت در این چالش می توانند به سایت شیائومی مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.