فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران توسط اعضای شورای سیاست‌گذاری این جشنواره تائید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، بعد از ظهر روز سه‌شنبه ۲۲ آبان‌ هفتمین جلسه از مجموعه جلسات اعضای شورای سیاست‌گذاری هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران برگزار شد و در پایان جلسه، فراخوان این جشنواره نهایی و مورد توافق جمعی اعضا قرار گرفت.

همان‌طور که پیش از این نیز اعلام شده بود هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران قرار است تغییرات گسترده‌ای را نسبت به دوره‌های قبلی تجربه کند و عمده این تغییرات حاصل هم‌اندیشی و گفتگوهایی است که در مجموعه جلسات اعضای شورای سیاست‌گذاری رخ داده است. در ادامه همین روند پس از هفت جلسه بحث و بررسی تخصصی ابعاد مختلف برگزاری جشنواره، اعضای شورای سیاست‌گذاری درباره فراخوان جشنواره (شامل تاریخ‌های کلیدی، شیوه داوری و برخی از اصول مهم اجرایی) به توافق رسیدند و این فراخوان به‌زودی منتشر خواهد شد.

بر اساس تصمیم‌های شورا قرار است تغییرات چشم‌گیری در روند اجرایی و داوری جشنواره شکل بگیرد. همچنین از دیگر تغییرات عمده‌ای که امسال شاهد آن خواهیم بود کاهش شدید هزینه‌های برگزاری به منظور افزایش قابل‌توجه مبلغ جوایز است.

فهرست اسامی اعضای شورای سیاست‌گذاری هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران به شرح زیر است: حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد، محمد حاجی میرزایی دبیر جشنواره،  متین ایزدی معاون حمایت، سیدعلی سیداف بازی‌ساز، امین شهیدی بازی‌ساز، حمید عبداللهی‌ها بازی‌ساز، محمد ایرجی بازی‌ساز،  آرش عیاری خبرگزاری زومجی، نادر امرایی خبرگزاری زومجی، امیر گلخانی خبرگزاری بازی‌نما و حمزه آزاد بازی‌ساز.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.