فراخوان مسابقه و نمایشگاه (اسوه حسنه)

0
به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کامیاران گفت: به‌ مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت در این شهرستان مسابقه و نمایشگاه خوشنویسی (اسوه حسنه) برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، زبیر حسین پناهی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این برنامه توسط کانون سلاله با همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی، تبلیغات اسلامی و انجمن خوشنویسان کامیاران برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اعلام فراخوان شرکت علاقه مندان در این مسابقه افزود: آثار ارسالی باید در موضوعاتی مختص به پیامبر و نماز باشد، البته نوع تکنیک آثار ارسالی آزاد و هر هنرمند می‌تواند در هر ۲ حوزه با دو اثر شرکت کند.
حسین پناهی در خصوص شرایط خطوط برگزیده مسابقه نیز تاکید کرد: آثار باید شامل خط ثلث، شکسته و نستعلیق و الزاماً باید دارای ترجمه و آدرس دقیق آیه باشد.
وی یادآور شد: کلیه آثار ارسالی در قالب یک نمایشگاه جهت بازدید عموم به نمایش گذاشته می‌شود.
حسین پناهی با بیان اینکه اختتامیه این برنامه همزمان با همایش نماز در کامیاران برگزار می شود، اضافه کرد: این مسابقه ۳۰ آبان در فرهنگسرای کامیاران و اختتامیه آن سوم آذر در همین مکان برگزاری می شود.
وی با اشاره به اینکه در پایان به نفرات اول تا سوم هر رشته جوایز و لوح یادبود اهدا می‌شود، گفت: از دیگر برنامه های این اداره برای گرامیداشت هفته وحدت، برگزاری محفل انس با قرآن با حضور قاریان بین المللی، نمایشگاه های مختلف و همایش نماز است.
۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول به مناسبت میلاد پیامبر اکرم (ص) در تقویم جمهوری اسلامی ایران هفته وحدت نامگذاری شده است.
کامیاران با ۱۰۲ هزار نفر جمعیت در ۶۵ کیلومتر جنوب سنندج واقع شده است.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.