فراخوان مسابقه عکاسی «تولید ایرانی، افتخار ایرانی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فرهنگسرای فناوری اطلاعات، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان «تولید ایرانی، افتخار ایرانی» کرده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، از روابط عمومی فرهنگسرای فناوری اطلاعات، این فرهنگ‌سرا به منظور معرفی و  حمایت از  مشاغل و کالاهای ایرانی، اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان « تولید ایرانی، افتخار ایرانی »  در سه محور مشاغل سنتی، مشاغل خانگی و مشاغل نو آورانه کرده است.

هدف از برگزاری این مسابقه تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری و نامگذاری  سال ۱۳۹۷ توسط ایشان به نام «حمایت از کالای ایرانی » و  معرفی و حمایت از مشاغلی است که تا کنون مهجور مانده‌اند.

محورهای مسابقه عبارت است از, مشاغل سنتی, نساجی، سفال، سرامیک و … مشاغل خانگی, تزیینات، دست بافته های خانگی و … مشاغل نو آورانه, مشاغلی که توسط خود شخص ابداع و اجرا شده است.

علاقمندان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط ذیل در این مسابقه شرکت کنند؛

هر شرکت کننده می تواند تا ۵ عکس به صورت فایل دیجیتالی، رنگی یا مونوکروم با فرمت jpg و حجم حداکثر ۵ مگابایت با دقت ۳۰۰dpi، ارسال کند. آثار ارسالی بایستی فاقد هر گونه آرم، علامت، نام، برچسب، نوشته، کادر و پاسپارتو باشد.

شرکت کنندگان می توانند در هر سه محور مسابقه شرکت نموده و حداکثر، در مجموع ۵ عکس ارسال کنند.آثار باید از طریق فرم الکترونیکی مسابقه در سایت فرهنگسرای فناوری اطلاعات (بخش فراخوان‌ها) به نشانی: it.farhangsara.ir   بارگذاری شود. مهلت شرکت در مسابقه تا ۱۰ آذر ماه ۱۳۹۷ است.

به آثار برتر پس از داوری هیات داوران (وحید حسینی جوادی و غلامحسن آذری) جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود. ارسال عکس جهت شرکت در مسابقه، به منزله اعلام مالکیت اثر توسط شرکت کننده می باشد. در صورت اثبات عدم مالکیت، هر نوع امتیاز و عنوانی که به عکس تعلق گرفته باشد، بازپس گرفته شده و مسئولیت‌های قانونی، عرفی و اخلاقی این موضوع به عهده شرکت کننده است.

فرهنگسرای فناوری اطلاعات مجاز است تصاویر ارسالی به مسابقه را به هر شکل در فضای مجازی و یا در هر قالبی چاپ و منتشر نماید. فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی واقع شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۹۰۲۱۴۰ تماس بگیرید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.