فراخوان مرحله استانی جشنواره “خبر آباد”

0

به گزارش «فارسی مچ»، مرحله استانی نخستین جشنواره نشریات و رسانه های مجازی روستا و عشایر کشور با عنوان «خبرآباد» برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان شمالی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی گفت: این جشنواره با هدف شناسایی و معرفی نشریات (محلی و تجربی)، ایجاد انگیزه در فعالیت های نشریات، وبلاگ و سایت در روستاها و هدایت آن به سمت توسعه برنامه های فرهنگی روستا و بهره برداری از ظرفیت های رسانه در روستا برای توسعه استفاده از کالا و خدمات ایرانی،به صورت ملی برگزار می شود.
هاشم شیرازیان مهلت ارسال آثار و نشریات را به دبیرخانه استانی تا دهم دی اعلام کرد و گفت: آثار منتخب استانی پانزدهم دی به دبیرخانه ملی جشنواره ارسال و مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان هم اسفند ماه برگزار می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز دریافت فرم شرکت در این جشنواره علاوه بر بازدید از سایت جشنواره به نشانی www.khabarabad97.ir می توانند به دبیرخانه کانون های مساجد خراسان شمالی در بجنورد- خیابان شهید بهشتی جنوبی- کوچه شهید مرتضی محمدی (کوچه اوقاف) مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.