فراخوان شعار بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز

0

به گزارش «فارسی مچ»، حسین میرشریف  با اشاره به اینکه برگزاری فراخوان شعار بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز با عنوان همکلاسی آسمانی در یزد اظهار داشت: این فراخوان ویژه دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد به محورهای فراخوان شعار بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز استان اشاره کرد و گفت: یادآوری ویژگی شهدای دانش آموز، الگوی مناسب برای دانش آموز طراز انقلاب اسلامی، تکلیف ما در عصر حاضر و چگونه ادامه دادن راه شهدا و بیانگر روحیات جوان مؤمن انقلابی از جمله محورهایی است که دانش آموزان می‌توانند بر اساس آن به انتخاب شعارهای مد نظر خود بپردازند.

وی به شعارهای انتخاب شده سال گذشته یادواره شهدای دانش آموز یزد اشاره و خاطرنشان کرد: شعار نوزدهمین یادواره “می‌رویم تا مردانه بجنگیم “، شعار بیستمین یادواره “ما وارثان پرچم جهادیم “، شعار بیست و یکمین یادواره “در سنگر بصیرت، ما عمار ولایت “، شعار بیست و دومین یادواره “هر کس که پیمان ولا دارد بیاید ” و شعار بیست و سومین یادواره “ما افسران سنگر علم و جهادیم ” از جمله شعارهایی بود که در سال‌های قبل با شرکت دانش آموزان در سطح استان برای یادواره‌های شهدای دانش آموز یزد انتخاب شد.

میرشریف افزود: علاقه‌مندان می‌توانند جهت شرکت در این فراخوان شعارهای خود را به همراه مشخصات و شماره تماس از طریق پیام‌رسان‌های سروش و ایتا به شماره ۰۹۳۵۷۷۴۹۵۶۹ ارسال کنند.

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد به آخرین مهلت ارسال شعارها اشاره و اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال شعارهای بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز استان یزد تا تاریخ ۳۰ آبان ماه سال جاری است و در نهایت به بهترین و زیباترین شعار کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهدا می‌شود.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۳۶۲۶۴۴۸۰ تماس بگیرند گفت: این یادواره ۲۳ اسفندماه سال جاری در محل دفتر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان یزد واقع در خیابان دهم فروردین، کوچه حنا برگزار می‌شود.

میرشریف به انتخاب دبیر بیست و چهارمین یادواره شهدای دانش آموز یزد اشاره کرد و افزود: طی حکمی از سوی مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان استان سجاد میرشریف از خبرنگاران توانمند یزد به‌عنوان دبیر بیست و چهارمین یادواره همکلاسی آسمانی استان منصوب شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.