فراخوان رویداد استارت‌آپی بانک کشاورزی

0

به گزارش «فارسی مچ»، بانک کشاورزی ، قصد دارد با برگزاری گردهمایی استارت‌آپ‌های فین‌تک و کشاورزی از ظرفیت‌های جذاب موجود در استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان باهدف خلق ارزش افزوده برای کلیه ذینفعان خود بهره‌برداری کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،به نقل از گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی ، در این رویداد بانک کشاورزی، شبکه گسترده مشتریان اعم از کشاورزان خرد و کلان و سرمایه و دانش و تجربه عمیق کارشناسان در بخش کشاورزی و بانکداری را با استارت‌آپ‌های فعال در بخش کشاورزی و فین‌تک در سراسر کشور به اشتراک می‌گذارد.
بر اساس این گزارش، هدف از برگزاری این رویداد یافتن تیم‌های توانمند با ایده‌های هوشمندانه است تا با تعاملی برد-برد، راه ورود آن‌ها به بازارهای موجود و جدید هموار شود، کسب‌وکار آن‌ها گسترش یابد و با همکاری بانک به مثابه شریکی قدرتمند، به بازارهای جدید وارد شوند.
این گزارش می‌افزاید، این رویداد با موضوع فناوری‌های مالی حوزه کشاورزی، مدیریت زنجیره تأمین و لجستیک، فرآوری محصولات کشاورزی، به‌کارگیری فناوری بلاکچین در زنجیره ارزش کشاورزی، کشاورزی دقیق، نهاده‌های کشاورزی، مکانیزاسیون زنجیره ارزش کشاورزی، بانکداری و سرمایه‌گذاری سبز، آب و محیط‌زیست و توسعه روستایی برگزار خواهد شد.
آخرین مهلت ثبت‌نام در این جشنواره، نهم آذرماه سال جاری است و هزینه‌های سفر و اسکان تیم‌های مقیم شهرستان برای حضور در رویداد توسط بانک کشاورزی پرداخت خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در رویداد استارت‌آپی بانک کشاورزی می‌توانید به وب‌سایت بانک به نشانی www.bki.ir و یا به نشانی اینترنتی https://goo.gl/CLAeZ5 مراجعه فرمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.