فراخوان جشنواره ملی ذکر

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره ملی ذکر و ذاکرین در قالب تک خوانی، تک نوازی، گروه خوانی و گروه نوازی در سیستان و بلوچستان فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، جشنواره ملی ذکر و ذاکرین با اهداف معرفی آیین های دینی و مذهبی، نشان دادن غنا و تکثر فرهنگی اقوام و مذاهب در ایران، آشنا شدن نسل جوان و امروزی با مواریث گذشتگان، ایجاد نشاط معنوی با تکیه بر فرهنگ اصیل ایرانی اسلام و تولید آثار ارزشمند علمی و پژوهشی برگزار می شود.

موسیقی آیینی، عبادی اقوام ایرانی شامل تمامی آوازها، نغمات و آیین ها،  مدح و منقبت پیامبر و ائمه اطهار علیه السلام، مناجات، حکمت خوانی، حکایت خوانی مذهبی و معراج خوانی و آوازهای ستایشی و نیایشی از موضوعات این جشنواره است.

  آواها و نغمات، همخوانی و همنوازی و همخوانی و همنوازی همراه با ایین های مذهبی اقوام ایرانی از بخش های جشنواره ملی ذاکر و ذاکرین است.

مهلت ارسال آثار تا ۱۰ آذر و تاریخ برگزاری جشنواره نیمه اول دیماه است.

 به گروه برگزیده بنا بر رای هیات داوران از مبلغ ۳ میلیون تومان تا ۵ میلیون ریال به همراه تندیس جشنواره پرداخت خواهد شد و افراد برگزیده در بخش های همخوانی و همنوازی از مبلغ یک میلیون پانصد تا ۲ میلیون و ۵۰۰ تومان به همراه تندیس جشنواره پرداخت خواهد شد.

 جشنواره در قالب تک خوانی، تک نوازی، گروه خوانی و گروه نوازی برگزار می شود؛ در بخش گروه نوازی تعداد افراد گروه نباید از ۵ نفر تجاوز کند؛ هر گروه حداقل باید دو اجرا در استان داشته باشد؛ آثار ارسالی به جشنواره بدون میکس و ضبط استدیویی فقط در یک برداشت ضبط شده باشد؛ تکمیل فرم شرکت در جشنواره و ارسال آن به دبیرخانه جشنواره الزامی است.

 گفتنی است آدرس دبیرخانه جشنواره، زاهدان بلوار خرمشهر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان دفتر قرآن و عترت با شماره تماس۰۵۴۳۳۴۱۱۵۷۱ است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.