فراخوان جایزۀ بین‌المللی طراحی Porada ۲۰۱۸

0

به گزارش «فارسی مچ»، هفتمین دورۀ مسابقۀ بین‌المللی جایزۀ طراحی Porada ۲۰۱۸، امسال به انواع مختلف میز تحریر و میز آرایش اختصاص دارد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، شرکت‌کنندگان باید از طریق خلق مفاهیم بدیع برای انواع مختلف میزهای تحریر و میزهای آرایش ارزش‌ها و هویت Porada، برند پیشرو طراحی ایتالیا، را معنی کنند و در این طراحی‌ها بیشتر از از چوب استفاده کنند.

در مجموع، ۱۰۰۰۰ یورو جایزه به سه برنده در هرکدام از بخش‌های حرفه‌ای و دانشجویی پرداخت می‌شود. Porada نمونۀ اولیۀ پروژه‌های برندۀ مسابقه را می‌سازد و احتمالاً تولید می‌کند.

پروژه‌های مربوط به مسابقۀ سال ۲۰۱۸ باید اصل باشند و قبلاً جایی منتشر نشده باشند. آنها باید تکنیک‌های تولید و فرآیندهای کار با چوب و پرداخت چوب را بهبود دهند. همچنین، این پروژه‌ها باید برخی قابلیت‌ها را داشته باشند و واجد استانداردهای ایمنی باشند و خصوصیات ارگونومیک، محیط‌ زیستی و طراحی پایدار را داشته باشند.

هنرمندان می‌توانند چوب را، به صورت طبیعی پرداخت شده باشد (که شرکت غالباً محصولات خود را به همین شکل پرداخت می‌کند) و چه نقاشی شده باشد، با فلز، آینه، شیشه، چرم یا پارچه ترکیب کنند.

شرکت طراحان و افراد یا گروه‌های خلاق، حرفه‌ای یا غیرحرفه‌ای‌ها، کارکنان شرکت‌ها و دانشجویان در این مسابقه آزاد است، که با حمایت Porada Arredi srl، یکی از شرکت‌های پیشرو در عرصۀ تولید مبلمان، و POLI.design (تحت حمایت ADI (انجمن طراحی صنعتی)) برگزار می‌شود. نوآوری، اصل بودن و جستجو برای راهکارهای جدید کار با چوب کلید موفقیت در این مسابقه‌ است.

شرکت در این مسابقه رایگان است.

مهلت ارسال آثار: ۹ نوامبر ۲۰۱۸ ( ۱۸ آبان ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.