دهمین همایش بین‌المللی سیره علوی

0

به گزارش «فارسی مچ»، دهمین همایش بین‌المللی سیره علوی با رویکرد «امام علی (ع): اقتصاد و جامعه» اعلام فراخوان مقاله داده است. بنابراین اساتید، دانشجویان و طلاب کشورهای اسلامی می‌توانند در این همایش شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این همایش با محوریت بنیاد بین‌المللی غدیر و با مشارکت استان لرستان شامل دانشگاه‌ها، استانداری، آموزش و پرورش، صداوسیما برپا می‌شود.

این همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام نیز به ثبت رسیده و علاقه‌مندان می‌توانند مقالات خود را تا ۳۰ دی ماه جاری به دبیرخانه همایش به نشانی لرستان، خرم‌آباد، کیلومتر ۵ جاده تهران، سازمان مرکزی دانشگاه لرستان، طبقه ۳، اداره چاپ و نشر و یا به نشانی اینترنتی www.Sirehalavi.ir و نشانی پست الکترونیکی Iu.ac.ir @ Sirehalavi ارسال کنند.

محورهای این همایش در ۲ محور اصلی اقتصاد و جامعه پیگیری می‌شود که در محور اقتصاد عناوینی نظیر اقتصاد مقاومتی و خوداتکایی در سیره امام علی (ع)،‌ مؤلفه‌های نظام اقتصادی در سیره علوی، عدالت اجتماعی و عدالت اقتصادی از منظر امام علی (ع)، پیامدهای ربا در نظام اقتصادی از منظر امام علی (ع)،‌ احتکار در فقه اسلامی و سیره علوی و روش‌های ایجاد امنیت اقتصادی در مبارزه با مفاسد اقتصادی لحاظ شده است.

همچنین علاقه‌مندان در موضوع دوم این همایش با عنوان «جامعه» می‌توانند آثار خود را در زمینه‌های اعتدال، اخلاق، ایمان و معنویت در سیره علوی،‌ صیانت از اعتقادات و اخلاقیات جامعه از منظر امام علی (ع)،‌ رعایت حقوق متقابل دولت و ملت در سیره امام علی (ع)،‌ آزادی‌‌های سیاسی، اجتماعی و اعتقادی از منظر امام علی (ع)، روابط دولت اسلامی با سایر دولت‌ها از دیدگاه امام علی (ع) و آسیب‌های اجتماعی و راه‌های مقابله با آن در سیره امام علی (ع) به رشته تحریر در آورند.

زمان برگزاری دهمین همایش بین‌المللی سیره علوی با رویکرد «امام علی (ع): اقتصاد و جامعه» هفتم اسفند ماه جاری خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.