جشنواره پژوهش‌های قرآنی جامعه شاهد و ایثارگر

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان جشنواره پژوهش‌های قرآنی جامعه شاهد و ایثارگر اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، سیدمرتضی حسینی در گفتگو با خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از اعلام فراخوان جشنواره «پژوهش‌های قرآنی» خبر داد و گفت: جشنواره‌های قرآنی از برنامه‌هایی است که جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران پیوسته در پی برگزاری آن حضور مؤثر و پیگیر دارند و با شوق و علاقه‌ای خاص برنامه‌های قرآنی را رصد می‌کنند.

مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جشنواره پژوهش‌های قرآنی با هدف ارتقاء ترویج فرهنگ قرآنی، اعتلای اخلاق دینی و همچنین شناسایی و معرفی استعدادهای برجسته قرآن و معارف از بین جامعه ایثارگری، برنامه‌ریزی شده است و به لطف خدا اجرا نیز خواهد شد.

وی بیان کرد: جشنواره قرآنی با عناوین «نقش ایثار اجتماعی در همگرایی افراد جامعه با توجه به آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی»، «راهکارهای آموزش نسل جوان در توسعه فرهنگ ایثار اجتماعی با توجه به آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی»، «ایثار اجتماعی در آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی»، «بررسی ارتباط ایثار اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی» و «بررسی ارتباط ایثار اجتماعی و شاخصه‌های سبک زندگی ایثارگرانه در آموزه‌های قرآن و معارف اسلامی» برنامه‌ریزی شده است.

وی اظهار کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را از طریق  پایگاه اطلاع رسانی نوید شاهد ارسال کرده یا آثار خود را به آدرس تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک‌الشعراء بهار شمالی، پلاک ۵، ساختمان شهید سلیمانی، طبقه دوم، اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران، دبیرخانه جشنواره پژوهش‌های قرآنی ارسال کنند.

حسینی یادآور شد: مهلت ارسال مقاله به این جشنواره ۱۵ دی‌ است و اسامی برگزیدگان نیز ۳۰ بهمن‌ اعلام خواهد شد، همچنین به منتخبان این جشنواره از نفر اول تا سوم مبالغ ۴۰ یا ۲۰ ‌میلیون ریال و برای هر یک از شایستگان تقدیر مبلغ ۱۰ میلیون ریال اهدا خواهد شد که البته این جوایز در مقابل بهره معنوی که قرآن‌پژوهان شاهد و ایثارگر خواهند برد بسیار اندک و ناچیز است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.