جشنواره معماری و طراحی بین المللی، لگرنیو، اسپانیا

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره بین المللی معماری و طراحی لگرنیو Concentrico ۰۵ در پی انعکاس محیط شهرنشینی و شهری از طریق فرم‌های مختلف پروژه‌های طراحی و معماری است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این رویداد در تاریخ‌های ۲۶ تا ۳۰ آوریل و اول می ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد.

این جشنواره دو رقابت را برای خلق مداخله موقت معماری در Plaza Santa Ana و Vina Lanciano – Bodegas LAN مطرح می‌کند. همه سازندگان (اشخاص و گروه‌ها) در صورت ارائه پروژه‌های مداخله موقت در قالب هر نوع نظام هنری، طراحی یا معماری، می‌توانند از این قواعد استفاده کنند. مدت زمان ارائه پیشنهادات در ساعت ۱:۰۰ بعد از ظهر ۲۷ دسامبر ۲۰۱۸ به انتها می‌رسد.

مخاطبان Concentrico گسترده در نظر گرفته شده و شامل راه‌های پیشنهادی مختلف متعددی برای نگاهی نامتعارف به شهر است. سازه‌ها، نمایشگاه‌ها، گفتمان‌ها و فعالیت‌ها همگی عناصر بازتاب و مشاهده برای بیداری تمایل به اصلاح لذت فضایی شهر هستند.

هر چیدمان توسط گروهی از معماران و یا طراحانی ایجاد می‌شود که پیشنهاد و تجربیات را ارائه و در زمینه‌های جدید طراحی در محیط خود کندوکاو می‌کنند و در نتیجه گفتمانی را بین معماری سنتی و معاصر به وجود می‌آورند که در جستجوی فعال کردن بازتاب شهروندان در این فضاها بر‌می‌آید.

برگزارکننده جشنواره بنیاد فرهنگی معماری La Rioja (FCAR) به همراه Javier Pena Ibanez خالق این ابتکار عمل، شهر لگرنیو و دولت La Rioja هستند. شرکای اصلی Garnica و Bodegas LAN هستند و جشنواره مورد حمایت موسسه گوته مادرید، کالج معماری و مدرسه طراحی La Rioja نیز هست.

مهلت ثبت نام: ۲۷ دسامبر ۲۰۱۸ (۶ دی ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.