اعلام فراخوان برای طراحی پوستر جشنواره رادیو

0
به گزارش «فارسی مچ»، دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو به منظور بهره‌مندی از حضور هنرمندان خلاق و طرح‌های نو و بدیع، طراحی پوستر چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا را با اعلام فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان به شکل مسابقه برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از فارس؛ زیبایی بصری، و تکیه بر محوریت نمادهای ایرانی-اسلامی و همینطور استفاده از المان‌های رادیویی و رسانه‌های شنیداری از ملاک‌های اصلی طراحی پوستر جشنواره خواهد بود.

در این فراخوان درباره‌ شرایط مسابقه آمده است: شرکت برای همه هنرمندان آزاد است و هر هنرمند می‌تواند حداکثر ۳ اثر به دبیرخانه ارسال کند.

آثاربایستی  در ابعاد  ۷۰*۵۰  با کیفیت ۳۰۰dpi و در قالب jpg ارسال شود. چنانچه طرح پیشنهادی از منبع و یا تصویر خاصی الهام و یا استخراج شده باشد در این خصوص توضیح کامل ارائه شود.

همچنین در کلیه آثار می‌بایست متون زیر قید شده باشد:
چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا،
۱۴th International Radio Festival and ۶th International Radio Forum
اردیبهشت ماه ۱۳۹۸، زیباکنار، ،May ۲۰۱۹, Zibakenar, Iran
www.RadioFestival.ir که سایر اطلاعات پوستر پس از تایید نهایی آن اضافه خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره از اثر منتخب در نمایشگاه و اقلام تبلیغاتی استفاده نموده و تقاضای حضور در مسابقه به منزله قبول شرایط فوق از طرف هنرمند خواهد بود.

هنرمندان می توانند آثار خود را تا ۱ بهمن ۱۳۹۷به نشانی پستی: تهران، جام جم، ساختمان شهدای رادیو، دبیرخانه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا یا آدرس اینترنتیhttp://www.radiofestival.ir  و پست الکترونیک: poster@Radiofestival.ir ارسال کنند.

به اثر منتخب مبلغ ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان جایزه تعلق خواهد گرفت و لوح افتخار توسط معاونت صدای جمهوری اسلامی به هنرمند اهدا خواهد شد،همچنین ۴ اثر بعدی ضمن دریافت لوح تقدیر در کتاب جشنواره چاپ و معرفی خواهند شد.

انتصاب جدید در معاونت صدای رسانه ملی
معاون صدای رسانه ملی به منظور اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان، سرپرست جدید رادیو معارف را منصوب کرد.

به منظور اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان نظر به پایان دوره مسئولیت مدیر رادیو معارف ، دکتر شاه آبادی در حکمی سرپرست این شبکه رادیویی را منصوب کرد.

بر این اساس مسعود کاویانی به عنوان سرپرست رادیو معارف منصوب و از زحمات مجتبی تونه ای قدردانی شد.

کاویانی طلبه خارج فقه و اصول و دانشجوی دکترای علوم سیاسی با گرایش اندیشه سیاسی است و بیست و یک سال سابقه حضور در رادیو بعنوان نویسنده تهیه کننده، سردبیر را داراست، از دیگر سوابق وی میتوان به مدیریت گروه خبر، تولید و پخش وتامین رادیو معارف و قائم مقامی مدیر رادیو معارف اشاره کرد.

شاه‌آبادی:رادیو بهترین یاری دهنده پلیس،  در ماموریت‌هاست
در نشست مشترک معاون صدا با معاون اجتماعی نیروی انتظامی، تفاهم‌نامه همکاری‌های مشترک امضاء شد.

حمید شاه‌آبادی با بیان اینکه تخصص رادیو، برنامه‌سازی است، تصریح کرد: چنانچه بسترهای برنامه‌سازی  توسط نیروی انتظامی فراهم شود، رادیو علاوه بر ماموریت‌های در دست اقدام فعلی با تولیدات فاخر و تاثیرگذار در قالب ساختار‌های متنوع، بهترین یاری دهنده پلیس در ماموریت‌های پیش رو خواهد بود.

شاه آبادی تصریح کرد: رادیو با تولید برنامه و مستندهایی در راستای تقویت پلیس کوشیده است. چنانچه درهای بسته به روی برنامه‌سازان باز شود و سوژه‌های ناب برنامه سازی در اختیار آنها  قرار گیرد، رادیو با تولید مستندهای واقعی می‌تواند اقتدار پلیس را به نمایش بگذارد.

سردار احمد نوریان، معاون اجتماعی ناجا با بیان اینکه رسانه در پیشبرد ماموریت‌های پلیس نقش کلیدی و محوری دارد تصریح کرد: با توجه به تغییراتی که در حوزه‌های مختلف زندگی ، جرایم  و  امنیت  به وجود آمده است لازم است که پلیس آگاهانه و هوشمندانه در این مسیر گام دارد که این مهم  نیاز به همراهی رسانه دارد.

وی سرعت تغییرات با رشد تکنولوژی ، شدت ، عمق و نفوذ تغییرات،گستردگی و پیچیدگی ذرا از ویژگی‌های تغییرات عصر حاضر دانست و گفت: با وجود تغییرات در عرصه جمعیتی، تحصیلات ، اوقات فراغت  تغییراتی هم در حوزه جرایم صورت گرفته است  که پلیس به تنهایی نمی‌تواند امنیت را تامین کند بلکه بایستی همه نهادها در تولید امنیت و نظم و انظباط اجتماعی پلیس را یاری کنند.

سردار نوریان با بیان اینکه دشمن به دنبال پمپاژ یاس و نامیدی در جامعه، همصدا با جبهه معارض است، تصریح کرد: در حال حاضر نیروی انتظامی روی موضوع تاب آوری در پلیس کار می‌کند تا کمتر با جامعه اصطحکاک یابد.

وی با بیان اینکه شأن مردم این است که پلیس مقتدری داشته باشد، از مدیران شبکه‌های رادیویی خواست تا نظرات خود را منعکس کنند  تا این مهم در کارآمدی پلیس موثر باشد.

معاون اجتماعی ناجابا توجه به نیازهای نو شده‌ای که در جامعه امروز هست و پلیس بایستی به آن بپردازد ، تصریح کرد:این آمادگی در پلیس وجود دارد که در خود بازنگری کند.

وی با اشاره به ظرفیت رسانه‌ای بکر رادیو گفت: انتقال پیام از طریق رادیو هنر می‌خواهد که به درستی به مخاطب انتقال یابد.با وجود رسانه‌های مختلف  همچنین فضای مجازی ، رادیو توانسته اصالت خود را حفظ کند و پلیس به اهمیت این رسانه و کار برنامه‌سازان رادیو واقف است و معتقد است که این رسانه می‌تواند پلیس را در پیشبرد ماموریت‌هایش کمک کند.

سردار نوریان با اشاره به مبارزه پلیس با مفاسد  اقتصادی جامعه از برنامه‌سازان رادیو خواست که در این راستا نیز با تهیه و تولید مستندهایی پلیس را در ماموریت خود یاری دهند.

برنامه‌سازی با موضوعات نیروی انتظامی و پلیس
سعید یوسف نیا مدیر رادیو صبا گفت: چندی پیش مسابقه صبا پلیس با  چاشنی طنز از این شبکه رادیویی پخش می‌شد که مورد اقبال مخاطبان واقع شده بود.

محمدرضا قربانی مدیر رادیو نمایش با تاکید بر اهمیت و تاثیرگذاری ساختارهای نمایشی در رادیو گفت:
نیروی انتظامی بهتر است تولید نمایش را به خود ما بسپارند قطعا  برنامه سازان ما هنرمندانه و به بهترین شکل این کار را انجام می‌دهند.

محمد جعفر محمد زاده مدیر رادیو ایران با بیان اینکه رادیو ایران با داشتن گروه جامعه یکی از شبکه‌های رادیویی است که ارتباطش با نیروی انتظامی بیشتر از سایر شبکه‌هاست، گفت: گروه جامعه با  ۶ ساعت برنامه در روز، همچنین چند برنامه روتین هفتگی به موضوع نیروی انتظامی و ماموریت آن می‌پردازد.

محمد زاده ادامه داد:برنامه سازان بنا به موضوعات مختلف اجتماعی در برنامه‌های «سلام صبح بخیر» ، «خانه و خانواده»  و «ایرانشهر» با کارشناسان نیروی انتظامی ارتباط تلفنی برقرار می‌کنند .ضمن اینکه برنامه «ردپای حادثه» که شبهای جمعه پخش می‌شود، مستندی رادیویی از پرونده‌های واقعی است .

مدیر رادیو ایران تصریح کرد: چنانچه بخواهیم  مخاطب به حرف‌هایی که می‌شنود ، باور داشته باشد بایستی به او اجازه نقد هم بدهیم  .پلیس قوی پلیسی است که نقاط ضعف خود را باور داشته باشد .گاهی اوقات نقد نرم به تقویت پلیس در ماموریتهایش کمک می‌کند.

دکتر اعتماد سعید مدیر رادیو سلامت  با بیان اینکه در این شبکه رادیویی گروه سلامت اجتماعی در حوزه حقوق و تکالیف شهروندی که یکی از وظایف پلیس است فعالیت می‌کند، تصریح کرد: چندی پیش  نخستین جشنواره پیشگیری از سوانح و حوادث رادیو سلامت برگزارشد که در خواستمان از نیروی انتظامی این است ،  حالا که رادیو در این امر پیش‌قدم شده است ،پلیس او را همراهی کند.

در پایان جلسه تفاهمنامه همکاری‌های مشترک بر اساس الویت‌های پیش رو به امضای معاون صدای رسانه ملی و معاون اجتماعی ناجا رسید، که این تفاهمنامه بستر لازم برای حمایت‌های پیش از پیش نیروی انتظامی را از فرایند تولیدات مرتبط با آن حضور فراهم خواهند کرد.

نورالدین جعفری قائم مقام معاونت صدا، حامد فاتحی مدیر روابط عمومی معاونت صدا، ابراهیم کبابیان مشاور اجرایی و مدیر دفتر معاونت صدا، مدیران شبکه‌های رادیویی، سرهنگ مهدی یارندی مدیر کل امور هنری و مناسبت‌های معاونت اجتماعی ناجا و مدیرعامل موسسه ناجی هنر و سرگرد محمد اسماعیلی رئیس اداره رادیویی معاونت اجتماعی ناجا در نشست مشترک معاون صدا با معاون اجتماعی نیروی انتظامی حضور داشتند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.