مسابقه کتابخوانی نماز با عنوان «خانه بهشتی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول ستاد اقامه نماز استان اردبیل گفت: فراخوان مسابقه کتابخوانی نماز با عنوان «خانه بهشتی» ویژه گروه سنی ۱۸ سال و بالاتر منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، الله شکر عبدی، مسئول ستاد اقامه نماز استان اردبیل به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: فراخوان مسابقه کتابخوانی نماز با عنوان «خانه بهشتی» ویژه گروه سنی 18 سال و بالاتر منتشر شد.

وی با اشاره به اینکه علاقمندان برای دریافت کتاب «خانه بهشتی» می توانند به سایت اینترنتی www.taaghche.ir و یا www.namazstore.ir مراجعه کنند، تصریح کرد: زمان مطالعه کتاب از 20 شهریورماه تا 20 آبان ماه خواهد بود.

عبدی، ادامه داد: زمان پاسخگویی به سئوالات مسابقه از تاریخ 20 تا 28 آبان ماه از طریق سایت اینترنتی ستاد اقامه نماز به نشانی www.namazportal.ir خواهد بود.

این مقام مسئول، خاطر نشان کرد: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و کارت هدیه از جمله جوایز این مسابقه کتابخوانی خواهد بود.

مسئول ستاد اقامه نماز استان، عنوان کرد: این مسابقه به همت ستاد اقامه نماز با همکاری دستگاه های اجرایی برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.