مسابقه کتابخوانی «بخون، ورزش کن»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه کتابخوانی بخون، ورزش کن ویژه ورزشکاران اسلامشهر با محوریت کتاب سلام بر ابراهیم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه کتابخوانی «بخون، ورزش کن» با محوریت کتاب «سلام بر ابراهیم ۱»، مروری بر زندگی شهید والامقام ابراهیم هادی، برای ورزشکاران اسلامشهر به شرط عضویت در یکی از باشگاه‌های ورزشی برگزار می‌شود.

گفتنی است؛‌ این مسابقه یکی از ایده‌های امام جماعت مسجد موسی‌ابن جعفر(ع) واوان است که در زلزله سرپل ذهاب، چندین ماه در روستای سراب ذهاب اقامت گزید و زلزله زدگان را تنها نگذاشت.

جت السالام سید حسین موسوی در مسجد موسی ابن جعفر(ع) ایده‌ها و برنامه‌های نابی را به مرحله اجرا درآورده که ایده کتابخوانی برای ورزشکاران و تجلیل از قهرمانان اسلامشهری جاکارتا را می‌توان از آنها دانست.

یادآور می‌شود؛ سازمان فرهنگی و هنری شهرداری اسلامشهر، اداره ورزش و جوانان اسلامشهر و قرارگاه ورزشی شهید ابراهیم هادی، برگزارکنندگان این مسابقه هستند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+