فراخوان یازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: فراخوان یازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: یازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر امسال با شعار «آینده را باید ساخت» در دزفول برگزار خواهد شد.

وی افزود: یازدهمین دوره این جشنواره با حضور استان‌های: خوزستان، اصفهان، فارس، بوشهر، لرستان، ایلام، مرکزی، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه و همدان به اجرا در خواهد شد.

جوروند بیان داشت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ١٥دی‌ماه ٩٧ است که این جشنواره از پنجم تا هشتم اسفندماه ١٣٩٧ با حضور هنرمندان نمایشی و مهمانان کشوری و استانی در دزفول برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی خوزستان، دزفول، خیابان کشاورز، بین خیابان حضرت رسول اکرم(صلی‌الله علیه و آله و سلم) و خیابان شهید بهشتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، واحد امور هنری ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.