فراخوان یازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: فراخوان یازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر دزفول منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد جوروند، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: یازدهمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر کودک و نوجوان مهر امسال با شعار «آینده را باید ساخت» در دزفول برگزار خواهد شد.

وی افزود: یازدهمین دوره این جشنواره با حضور استان‌های: خوزستان، اصفهان، فارس، بوشهر، لرستان، ایلام، مرکزی، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه و همدان به اجرا در خواهد شد.

جوروند بیان داشت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره را ١٥دی‌ماه ٩٧ است که این جشنواره از پنجم تا هشتم اسفندماه ١٣٩٧ با حضور هنرمندان نمایشی و مهمانان کشوری و استانی در دزفول برگزار خواهد شد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان عنوان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی خوزستان، دزفول، خیابان کشاورز، بین خیابان حضرت رسول اکرم(صلی‌الله علیه و آله و سلم) و خیابان شهید بهشتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، واحد امور هنری ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+