فراخوان کنفرانس محاسبات نرم در مهندسی برق و کامپیوتر

0
به گزارش «فارسی مچ»، چهارمین کنفرانس ملی محاسبات نرم در مهندسی برق و کامپیوتر در تاریخ ۲۳ آبان ۱۳۹۷ تا ۲۴ آبان ۱۳۹۷ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل و تحت حمایت سیویلیکا در شهر اردبیل برگزار می شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

حوزه های تحت پوشش: مهندسی برق و الکترونیک
برگزار کننده: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
شهر برگزاری: اردبیل

با استعانت از پروردگار متعال، چهارمین کنفرانس ملی محاسبات نرم در مهندسی برق و کامپیوتر در شهر زیبا و تاریخی اردبیل، از تاریخ  بیست و سوم تا بیست و چهارم آبان ماه  1397 توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار خواهد شد. از کلیه پژوهشگران و متخصصان در رشته های مختلف مهندسی برق، مهندسی پزشکی و مهندسی کامپیوتر دعوت می شود تا مقالات خود را که حاوی آخرین یافته های علمی در زمینه های موضوعی کنفرانس می باشند از طریق وب سایت کنفرانس ارسال نمایند.

 

زمینه های موضوعی کنفرانس:

کامپیوتر

الکترونیک

قدرت

کنترل

مخابرات

مهندسی پزشکی

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+