فراخوان همایش ملی پدافند غیرعامل مردم‌محور

0

به گزارش «فارسی مچ»، فرماندار آستارا گفت: فراخوان نخستین همایش ملی پدافند غیرعامل مردم محور منتشر و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت این همایش نسبت به ارسال مقاله اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از ایلنا از رشت، یونس رنجکش در جلسه شورای هماهنگی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی مستقر در آستارا اضافه کرد: این همایش آذرماه سال‌جاری برگزار و داوطلبان می‌توانند تا پایان آبان‌ماه مقاله خود را به دبیر خانه ارسال کنند.

وی یادآور شد: این فراخوان در ۸ محور منتشر شده که علاقه‌مندان می‌توانند در محورهای ارائه شده مقالات خود را تدوین کنند. این همایش با مجوز شورای پدافند غیرعامل وزارت کشور و با مشارکت اداره‌کل پدافند غیرعامل استانداری گیلان و فرمانداری آستارا به مدت دو روز برگزار خواهد شد.

رنجکش اضافه کرد: برگزاری این‌گونه همایش‌های ملی نقش مهمی در بهره‌مندی از آخرین دست‌آوردها در حوزه پدافند غیرعامل و برخورداری از دیدگاه‌های صاحب‌نظران دارد.

وی مردم‌محور بودن موضوع همایش را از مهمترین ویژگی‌های آن برشمرد که در این زمینه کارکرد سازمان‌های مردم‌نهاد نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+