فراخوان نامنویسی کارگاه‏‌ جشنواره ملی اسباب‌بازی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نامنویسی کارگاه‏‌ ها و نشست های جشنواره ملی اسباب‌بازی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  به نقل  گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: علاقه‌مندان ودست‌اندرکاران صنعت اسباب‌بازی ایران می‌توانن برای شرکت در این نشست‌ها و کارگاه‌های علمی‌تخصصی به نشانی اینترنتی www.irantoyassociation.com و بخش رویدادهای سایت انجمن نامنویسی کنند.

فرزاد رحیمی افزود:این کارگاه‌ها و نشست‌ها در چهار محور تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، روان‌شناسان و طراحان  از 27 تا 30 آبان هم‌زمان با برگزاری چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی برپا می‌شود.
وی گفت:مهارت‌های یک فروشنده اسباب‌بازی، چالش‌های قیمت‌گذاری در تولید و فروش اسباب‌بازی، بازارهای نو در صنعت اسباب‌بازی، حقوق مالکیت فکری در صنعت اسباب‌بازی، تعامل صنعت چاپ و صنعت اسباب‌بازی، طراحی و ساخت اسباب‌بازی‌های علمی، طراحی فرایند و مکانیک بازی در اسباب‌بازی‌های رومیزی، چالش‌های مالیاتی در دنیای اسباب‌بازی،پیوندکتاب‌ها واسباب‌بازی‌ها، نقش اسباب‌بازی‌ها در الگوی‌های نوین تدریس، طراحی و اجرای رویدادهای بازی محور، کارگاه مرچندایزینگ؛ بازارپردازی شخصیت در اسباب‌بازی، و کارگاه طراحی بازی ها و اسباب بازی های حرکتی است که در صورت رسیدن به حدنصاب هر کارگاه به مدت 4 ساعت آموزشی از ساعت 9 تا 13 و برنامه نشست‏‌ها از ساعت 14 تا 18 روزهای برگزاری جشنواره در نظر گرفته شده است.

آقای رحیمی گفت:علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتردرمورد برنامه نشست‏‌ها و کارگاه‏‌ها به سایت جشنواره مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.