فراخوان نامنویسی کارگاه‏‌ جشنواره ملی اسباب‌بازی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نامنویسی کارگاه‏‌ ها و نشست های جشنواره ملی اسباب‌بازی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  به نقل  گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکزچهارمحال وبختیاری،مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: علاقه‌مندان ودست‌اندرکاران صنعت اسباب‌بازی ایران می‌توانن برای شرکت در این نشست‌ها و کارگاه‌های علمی‌تخصصی به نشانی اینترنتی www.irantoyassociation.com و بخش رویدادهای سایت انجمن نامنویسی کنند.

فرزاد رحیمی افزود:این کارگاه‌ها و نشست‌ها در چهار محور تولیدکنندگان، توزیع کنندگان، روان‌شناسان و طراحان  از 27 تا 30 آبان هم‌زمان با برگزاری چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی برپا می‌شود.
وی گفت:مهارت‌های یک فروشنده اسباب‌بازی، چالش‌های قیمت‌گذاری در تولید و فروش اسباب‌بازی، بازارهای نو در صنعت اسباب‌بازی، حقوق مالکیت فکری در صنعت اسباب‌بازی، تعامل صنعت چاپ و صنعت اسباب‌بازی، طراحی و ساخت اسباب‌بازی‌های علمی، طراحی فرایند و مکانیک بازی در اسباب‌بازی‌های رومیزی، چالش‌های مالیاتی در دنیای اسباب‌بازی،پیوندکتاب‌ها واسباب‌بازی‌ها، نقش اسباب‌بازی‌ها در الگوی‌های نوین تدریس، طراحی و اجرای رویدادهای بازی محور، کارگاه مرچندایزینگ؛ بازارپردازی شخصیت در اسباب‌بازی، و کارگاه طراحی بازی ها و اسباب بازی های حرکتی است که در صورت رسیدن به حدنصاب هر کارگاه به مدت 4 ساعت آموزشی از ساعت 9 تا 13 و برنامه نشست‏‌ها از ساعت 14 تا 18 روزهای برگزاری جشنواره در نظر گرفته شده است.

آقای رحیمی گفت:علاقه‌مندان برای آگاهی بیشتردرمورد برنامه نشست‏‌ها و کارگاه‏‌ها به سایت جشنواره مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+