فراخوان مسابقه هنری دانشگاه علامه طباطبایی

0
به گزارش «فارسی مچ»، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبایی در سال حمایت از کالای ایرانی نمایشگاه، فروشگاه و آموزشگاه از تولیدات و آثار هنری، فرهنگی دانشجویان را برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی در سال حمایت از کالای ایرانی نمایشگاه، فروشگاه و آموزشگاه از تولیدات و آثار هنری، فرهنگی دانشجویان را برگزار می‌کند.

این نمایشگاه باهدف حمایت از تولیدات آثار خلاقانه‌ هنری دانشجویان و در زمینه‌های صنایع‌دستی، هنرهای تجسمی، صنایع چرمی و ارائه کتاب و نرم‌افزار برگزار خواهد شد.

دانشجویان علاقه‌مند به‌منظور ثبت‌نام می‌توانند از تاریخ یکم تا هجدهم مهرماه با مراجعه به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه نسبت به ثبت‌نام در این نمایشگاه اقدام کنند.

لازم به ذکر است این نمایشگاه از تاریخ ۲۸ تا ۲۳ آبان ماه سال جاری در محل پردیس مرکزی دانشگاه برپا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+