فراخوان مسابقه عکس شیرخوارگان عاشورایی

0

به گزارش «فارسی مچ»، مصلای امام خمینی(ره) در نظر دارد پس از برگزاری اجتماع بزرگ مادران و شیرخوارگان عاشورایی، مسابقه عکاسی در دو سطح رقابتی دوربین عکاسی و تلفن‌ همراه برگزار کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،به نقل از روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره) به اطلاع عموم علاقه‌مندان و عکاسان می‌رساند که برای شرکت در این مسابقه می‌توانند عکس‌های ثبت شده با موضوع اجتماع برگزار شده در سال جاری را، در یکی از دو بخش دوربین عکاسی یا گوشی‌های همراه، به رقابت بگذارند.

 

علاقه‌مندان می‌توانند حداقل یک و حداکثر پنج اثر خود را با موضوع یاد شده به نشانی الکترونیکی award@Musalla.ir یا ادمین کانال مصلی به نشانی @MusallaTehran ارسال کرده یا CD آثار خود را به نشانی دبیرخانه‌ی سوگواره، تهران، خیابان شهید بهشتی، بعد از خیابان شهید علی اکبری، ساختمان بهره برداری و امور فرهنگی مصلای امام خمینی(ره) ، دفتر روابط عمومی، تحویل دهند.

مهلت ارسال آثار تا پایان ماه محرم است و نتایج داوری آثار در اربعین حسینی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مصلی و سایر رسانه‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

شرکت در این سوگواره محدودیت سنی ندارد و آثار برتر در نمایشگاهی با عنوان «قاب ارادت» در مصلای امام خمینی(ره) به نمایش عمومی در خواهند آمد.

 

برای نفرات برگزیده این مسابقه در بخش دوربین عکاسی، به ترتیب کمک هزینه سفر به عتبات به ارزش ۱۰ میلیون ریال، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش ۸ میلیون ریال و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش ۶ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

 

در بخش تلفن همراه نیز برای نفرات برتر به ترتیب کمک هزینه سفر به عتبات به ارزش ۶ میلیون ریال، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش ۴ میلیون ریال و کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش ۲ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

 

شرایط پذیرش آثار ارسالی نیز به شرح زیر است:

 

ــ عکس باید در فرمت jpeg باشد.

 

ــ حداکثر حجم عکس ها ۳ مگابایت باشد.

 

ــ عکس‌ها می‌توانند رنگی یا سیاه و سفید باشد.

 

ــ برای هر عکس، نام عکاس و تاریخ ثبت اثر، ذکر شود.

 

ــ عکس‌ها باید فاقد لوگو، قاب، نوشته، تاریخ و یا هرگونه نشانه های تصویری باشد.

 

ــ ویرایش عکس‌ با نرم افزارها، تا جایی که مفهوم و سندیت عکس مخدوش نشود، منعی ندارد.

 

ــ هر هنرمند می‌تواند تنها در یک بخش(دوربین عکاسی یا تلفن‌ همراه)، حداقل یک و حداکثر ۵ قطعه عکس، برای سوگواره ارسال کند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.