فراخوان طراحی شخصیت برای جشنواره گیم تهران

0

به گزارش «فارسی مچ»، هشتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اسفند ماه برگزار می‌شود و حال برگزار‌کنندگان، با انتشار بیانیه‌ای از علاقه‌مندان دعوت کرده‌اند تا برای این جشنواره شخصیت اصلی طراحی کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دوره هشتم جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، قرار است اسفند امسال برگزار شود و طبق اعلام بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، این جشنواره امسال رویکرد متفاوتی نسبت به سال‌های گذشته خواهد داشت و شاهد تغییرات متعددی در آن خواهیم بود. یکی از این تغییرات، عوض شدن شخصیت اصلی این رویداد است و در همین راستا، فراخوانی منتشر شده است که به سبب آن، از علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا برای این رویداد، شخصیت طراحی کنند.

علاقه‌مندان فرصت خواهند داشت تا پایان آبان ماه، طرح‌های خود را به دبیرخانه هشتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران ارسال کنند و افراد برگزیده، در ادامه این فرصت را خواهند داشت که تا پایان تاریخ ۱۵ آذر، اصلاحات نهایی را روی طرح‌هایشان اعمال کنند و پس از این مرحله، داوران با بررسی‌های مختلف، در نهایت سه طرح را انتخاب خواهند کرد که این سه طرح، به ترتیب جایزه ۵، ۳ و ۱ میلیونی دریافت خواهند کرد.

شرکت‌کنندگان در این فراخوان در زمان طراحی آثار باید به نکات زیر توجه داشته باشند:

  • ۱. شخصیت طراحی شده باید ایرانی باشد.
  • ۲. شخصیت طراحی شده نباید کپی شده از یک ایده یا شخصیتی دیگر باشد.
  • ۳. در طراحی شخصیت باید از المان‌های بازی‌های رایانه‌ای استفاده شده تا تداعی کننده ویدیوگیم باشد.
  • ۴. شخصیت طراحی شده باید قابلیت اجرا در حالت‌های دو بعدی و سه بعدی را داشته باشد.
  • ۵. شخصیت طراحی شده باید در حالت‌های ایستاده در حالت نمای روبرو و پشت و همچنین پنج حالت نمای صورت (خندیدن، گریه کردن، شادی، غم، ساده) ارسال شوند.
  • ۶. در طراح‌های ارسال شده باید اعلام شود که لایسنس این طرح برای جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران است.
  • ۷. از تمام طرح‌های ارسال شده ویدیویی ساخته خواهد شد و در زمان برگزاری جشنواره به نمایش در می‌آید.
  • ۸. فایل‏های ارسالی در فرمت jpeg و در فایل زیپ شده ارسال شوند.

علاقه‌مندان جهت ارسال آثار خود می‌توانند از فرم موجود در این صفحه استفاده کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید