فراخوان سومین جایزه هنر معاصر ویستا مهرماه

0
به گزارش «فارسی مچ»، برای سومین سال پیاپی، نشان و جایزه هنر معاصر ویستا که در پی اهمیت بخشیدن به “ایده هنری” است مهرماه فراخوان منتشر می‌کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دکتر پریسا پهلوان، مدیر گالری ویستا با اعلام خبر فوق گفت: این روزها در نشست‌هایی با داوران دوره‌های گذشته، هنرمندان و صاحب‌نظران هنر در حال ارزیابی دو دوره برگزار شده نشان و جایزه هنر معاصر ویستا هستیم؛ و به موازات آن متن و جهت‌گیری فراخوان دوره سوم در دست تدوین است.
او با اعلام این نکته که مبلغ ریالی این جایزه 30 میلیون تومان است که به طرح برتر اهدا می‌شود تا بتواند اثرش را خلق کند و در گالری ویستا به نمایش گذارد، گفت: ایده هنری زیر ساخت آفرینش هنری ست. متاسفانه به این مهم چنان که باید توجه نشده است و ما بر آنیم با این جایزه توجهات را به فکر و اندیشه‌ای که اثر هنری را خلق می‌کند، جلب کنیم.

پهلوان افزود: عنصر ایده در عصر هنر معاصر ارزشی دو چندان یافته است و برپایی جایزه‌ای با این محوریت در ایران اتفاقی ست که مشابه خارجی ندارد.
مدیر گالری ویستا خاطر نشان کرد: در این جایزه روی تهیه پروپوزال تاکید داریم؛ زیرا متوجه شدیم این نکته‌ای است که گاه سبب می‌شود در عرصه‌های بین‌المللی، طرح‌ها و پروژه‌های هنرمندان‌مان پذیرفته نشود.
گفتنی ست برپایی نمایشگاه طرح‌های منتخب و تقدیر از یک فرد یا نهاد که در طول سال گذشته در هنر معاصر فعال بوده، از دیگر بخش‌های این جایزه است .
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.