فراخوان دومین مسابقه نقاشی آب و زندگی

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر دفتر روابط عمومی آبفای کهگیلویه و بویراحمد از فراخوان دومین مسابقه نقاشی آب و زندگی ویژه کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، نگهدار معادی جو با بیان اینکه این مسابقه در دو بخش کودک و نوجوان برگزار می شود گفت: پارسال بیش از400 اثر از مدارس شهرهای استان به آبفای استانی ارسال شد که 10 اثر منتخب به مرحله کشوری فرستاده شدند.

معادیجو با بیان اینکه بخش کودک این مسابقه شامل موضوعاتی  از جمله(چگونه ممکن است آب آلوده شود؟، آب از کجا و چگونه به دست می آید؟، آب آلوده چه ضرری دارد؟، چگونه می‌توان آب را نگهداری کرد؟ و چکار کنیم که آب هدر نرود؟) است، گفت: موضوعات بخش نوجوان نیز شامل(در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است؟، برای اینکه آب‌ها آلوده نشوند چکار باید کرد؟ با چه روشی از هدر رفت آب جلوگیری می‌کنید؟)، است.

معادیجو در رابطه با نحوه ارسال آثار، افزود: باید اصل نقاشی به همراه فرم شناسنامه تکمیل شده(الصاق فرم شناسنامه به پشت نقاشی در گوشه پایین سمت راست) و آثار نقاشی دیجیتال نیز به صورت پرینت رنگی به همراه CD حاوی فایل اجرایی، ارسال شود.

وی گفت: آثار باید در بسته بندی تخت و بدون تاخوردگی و یا قاب به همراه نشانی کامل پستی و شماره تماس باشند.

معادیجو با بیان اینکه پایان آبان ماه مهلت ارسال آثار است، عنوان کرد: دانش‌آموزان و افراد شرکت کننده می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه استانی این مسابقه به آدرس: یاسوج- انتهای بلوار 45 متری ارم – شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد- دفتر روابط عمومی و آمورش همگانی یا کد پستی (57878 – 75917 ) ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.