فراخوان داستان کوتاه “سربازان وطن”

0
به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان داستان کوتاه “سربازان وطن” توسط دبیرخانه فرهنگی هنری شهید خانی و با همکاری حوزه هنری البرز منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، اسماعیل آجرلو مسوول این دبیرخانه با اعلام این خبر، افزود: دبیرخانه فراخوان “سربازان وطن” را به شکل ویژه در دو بخش سرگذشت و شهادت سرلشگر تکاور شهیدابراهیم خانی و همچنین پاسداشت رشادت‌ها و فداکاری‌های نیروهای تکاور در دوران دفاع مقدس در زمینه داستان کوتاه اعلام کرده است.
او توضیح داد: هدف اصلی این فراخوان این است که با همکاری و مشارکت نویسندگان سراسر کشور حضور و نقش بی‌بدیل نیروهای تکاور ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس و به ویژه فداکاری‌ها و رشادت‌های سرلشگر تکاور شهیدابراهیم خانی با زبان داستان و به شکل هنرمندانه بیان شود تا نسل جوان و عموم مردم جامعه با این میراث گران‌بهای فرهنگی و اجتماعی خود هرچه بیشتر و بهتر آشنا شوند.
این فراخوان در دو بخش اصلی و جنبی منتشر شده و نویسندگان سراسر کشور تا پایان آذرماه ۱۳۹۷ مهلت دارند که آثار خود را از طریق سایت دبیرخانه فرهنگی هنری شهید خانی و رایانامه shahidkhani-fest@gmail.com ارسال کنند.
آثار برگزیده علاوه بر تقدیر و اهدای جوایز در قالب کتاب مجموعه داستان کوتاه “سربازان وطن” نیز منتشر می‌شوند.
علاقه‌مندان می‌توانند متن و پوستر فراخوان و همچنین جوایز و مقررات و نحوه ارسال آثار را در سایت دبیرخانه به نشانیwww.khani-fest.com مشاهده کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.