فراخوان جشنواره ابوذر با ۹ محور

0

به گزارش «فارسی مچ»، رئیس سازمان بسیج رسانه استان سمنان بابیان اینکه فراخوان جشنواره ابوذر با ۹ محور اعلام شد، گفت: علاقه‌مندان می‌توانند در هشت رشته خبری و هنری در این جشنواره شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی مسلمان صبح سه‌شنبه در نشست ستاد برگزاری جشنواره ابوذر از اعلام فراخوان این جشنواره در ۹ محور خبر داد و ابراز داشت: مهلت ارسال آثار تا پانزدهم آبان ماه اعلام‌شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار رسانه‌ای خود را در بخش‌های گزارش، تیتر، یادداشت و سرمقاله، فیلم کوتاه خبری، کاریکاتور و عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه در آستانه چهل‌سالگی انقلاب قرار داریم لذا پاسداشت مراسم پیروزی انقلاب  یکی از مهم‌ترین بخش‌های جشنواره ملی ابوذر را تشکیل می‌دهد لذا آثار مطبوعاتی و خبری درباره موضوعات و گرایش‌های این عنوان حائز اهمیت است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان سمنان بابیان اینکه علاوه بر پیروزی انقلاب موضوعات دیگری نیز در جشنواره مطرح است، ابراز داشت: اقتصاد مقاومتی، مقاومت و دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، بصیرت و دشمن‌شناسی، استکبارستیزی و بدعهدی آمریکا و بخش آزاد محوریت جشنواره ابوذر را شامل می‌شود.

مسلمان در ادامه تصریح کرد: این جشنواره با مشارکت هفت نهاد فرهنگی در استان برگزارشده و آثار برتر به جشنواره ملی راه خواهد یافت که برای بررسی محتوایی گروهی از متخصصان دانشگاهی در این جشنواره نظارت خواهند داشت.

وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند  برای کسب اطلاع بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام به اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شهرستان‌ها، خانه مطبوعات، انجمن خبرنگاران مراجعه و یا از پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس aboozarfest.ir بازدید کنند

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.