فراخوان تولید آثار رادیویی در فرهنگسرای بهمن

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان تولید آثار رادیویی باهدف تولید کالاهای فرهنگی در مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش روابط عمومی فرهنگسرای بهمن، این مرکز در سال حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، مطابق منویات مقام معظم رهبری، برای تولید کالاهای فرهنگی اقدام کرده که بر سه پایه ی آموزش صحیح، تمرین مداوم و اجرای با کیفیت استوار است.

مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن، در اولین قدم، فراخوان تولید آثار رادیویی را منتشر می کند، این فراخوان در بخش اول آموزشهای سریع و صحیح را مدنظر قرار داده و هنرجویان بعد از آموزش مبادرت به تمرین مداوم خواهند داشت و بعد از طی کردن دوره های تمرینی زیر نظر اساتید، تولید آثار در گونه های مختلف صوتی در استودیو بهمن، از جمله؛ پادکست، نمایش رادیویی و برنامه ترکیبی برای ارائه در سایتها و شبکه های رادیویی مختلف در دستور کار قرار می گیرد.

علاقمندان در تمامی رده های سنی می‌توانند مشخصات خود را شامل، (نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد، و کد 16r) تا 19 مهر به سامانه پیامکی 2000183716 ارسال کرده تا برای آزمون و تست اولیه فراخوانده شوند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات اداری با شماره تفلن 55051386 تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.