فراخوان اولین جشنواره تئاتر طنز در فارسان

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: این جشنواره در راستای اهمیت طنز در تاریخ ادبیات ایران و نیاز مبرم جامعه امروز به نشاط و شادابی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از گزارش خبرگزاری خبرآنلاین چهارمحال وبختیاری به نقل از روابط عمومی تئاتر استان ، اظهار کرد: نمایش های طنز این جشنواره با موضوعات ،کارکرد طنز در آثار دفاع مقدس، معضلات و آسیب‌های اجتماعی و طنز در ادبیات و فرهنگ فولکلور برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه زمان برگزاری جشنواره تئاتر طنز در نیمه دوم آذر ماه ۱۳۹۷ در شهرستان فارسان است گفت: علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند فیلم آثار خود را جهت بازبینی تا ۱۵ آذر ماه ۱۳۹۷ به اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان فارسان ارسال کنند.

کارگران اظهار داشت: دبیرخانه جشنواره تئاتر طنز در راستای حمایت از گروه‌های راه‌یافته به جشنواره به حداکثر پنج گروه تا سقف ٣٠ میلیون ریال کمک هزینه نقدی پرداخت می‌کند.

او افزود: آثار ارائه شده در این جشنواره باید از تولیدات جدید گروه های نمایشی باشد و دبیرخانه جشنواره از پذیرفتن آثاری که در جشنواره های دیگر شرکت داشته اند معذور است.

گفتنی است ،این جشنواره در نیمه دوم آذر ماه به صورت رقابتی برگزار خواهد شد و از سوی هیات داوران به برگزیدگان در بخش های مختلف هنرهای نمایشی جوایز نقدی، لوح و تندیس جشنواره اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.