فراخوان اردوهای ششمین جشنواره ملی عکس «خانه دوست»

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیرخانه ششمین جشنواره ملی عکس «خانه دوست» فراخوان اردوی سراسری و اردوی بخش جنبی این جشنواره را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، دبیرخانه ششمین جشنواره ملی عکس «خانه دوست»، فراخوان اردوی سراسری و اردوی بخش جنبی این جشنواره در مشهد را اعلام کرد.

این اردوهای عکاسی برای عکاسان غیر مشهدی سراسر کشور یعنی عکاسانی که صرف‌نظر از محل تولدشان، در حال حاضر ساکن مشهد نیستند، پس از بررسی رزومه داوطلبان علاقه‌مند، در آبان ماه ۱۳۹۷ در مشهد برپا خواهد شد.

برگزاری این برنامه فرهنگی هنری به همت مؤسسه آفرینش‌های هنری آستان قدس رضوی با هدف برخورداری عکاسان غیر مشهدی از امکان ارتباط بهتر و بیشتر با موضوع، با دعوت از ۵۰ عکاس در اردوی سراسری و ۱۰ عکاس در اردوی بخش جنبی جشنواره به صورت کاملاً رایگان انجام می‌گیرد.

اردوی سراسری ششمین جشنواره ملی عکس خانه دوست، از ۱۳ تا ۱۷ آبان سال ۱۳۹۷، به مدت چهار شب و پنج روز برگزار خواهد شد. این اردو امسال در قالبی متفاوت و با رویکرد حضور عکاسان به‌صورت جاده‌ای و صحرایی به منظور عکاسی از زائران پیاده رضوی در محورهای منتهی به شهر مشهد برگزار خواهد شد. از این ‌رو، عکاسان باید دقت کنند که شرایط اقلیمی و فضای اقامتی متفاوتی را تجربه خواهند کرد.

متقاضیان واجد شرایط برای ثبت‌نام در اردو می‌توانند تا ساعت ۲۴ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷، مراحل نام‌‌نویسی خود را در سایت رسمی جشنواره خانه دوست به نشانی «www.aqaks.ir» انجام دهند.

عکاسان ابتدا باید در سایت رسمی جشنواره ثبت‌نام کرده و مراحل عضویت خود را تکمیل کنند. سپس با ورود به پنل کاربری در قسمت «ثبت‌نام اردو» شرح فعالیت کامل و دقیق عکاسی خود را در پنج سال گذشته درج و ارسال کنند. موارد مندرج در شرح فعالیت، از طریق اینترنت باید قابل بررسی و ارزیابی باشد.

نام‌نویسی در اردوها فقط از طریق سایت جشنواره امکان‌پذیر است و زمان آن به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و فیلد ارسال رزومه در سایت بلافاصله پس از ساعت مذکور بسته خواهد شد.

انتخاب عکاسان متقاضی، همچون دوره‌های پیشین، با توجه به کارنامه‌ عکاسی متقاضیان و رزومه ارسالی آنان و بررسی‌های انجام گرفته توسط هیئت پنج نفره انتخاب اردو شامل حمید سلطان آبادیان، اسحاق آقایی، سهیل زندآذر، احسان کمالی و حمید سبحانی مدیر اجرایی جشنواره انجام خواهد گرفت.

فهرست اسامی منتخبین مدعو به اردوی سراسری در روز پنج‌شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ از طریق سایت جشنواره اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.