جهاد دانشگاهی البرز فراخوان مسابقه پایان نامه داد

0

به گزارش «فارسی مچ»، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی استان البرزاعلام کرد که مسابقه خلاصه پایان نامه دانشجویی به میزبانی البرز برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، احمدرضا فیروزی روز شنبه در گفت گو با خبرنگارایرنا اظهار داشت: در این مسابقه دانشجویان و پژوهشگران می بایست در مدت زمان سه دقیقه خلاصه پایان نامه خود را به صورت مفید ارائه کنند.
وی ادامه داد: برنامه دفاع سه دقیقه‌ای، از مجموعه رقابت های جهانی است که شرکت‌کنندگان در این مسابقه، باید دستاوردهای پژوهشی خود را به صورت فشرده برای مخاطبان غیرمتخصص و ناآشنا بیان کنند.
فیروزی افزود: این مسابقات با هدف تقویت مهارت‌های ارتباطی، کاربردی کردن پژوهش‌ها و تحقیقات دانشجویی، تبدیل ایده به محصول و ثروت و تقویت ارتباط دانشگاه با سرمایه گذاران برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: تمام دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و معادل حوزوی آن در همه رشته‌های مصوب که از ابتدای سال 1393 تا پایان شهریورماه 1397 از پایان نامه خود دفاع کرده اند می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
وی ادامه داد: دانشجویانی که پروپوزال پایان نامه خود را تا پیش از پایان مهر 97 به تصویب رسانده‌اند نیز می‌توانند در این رقابت حضور یابند.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی البرز گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این رقابت ها می‌توانند تا 25 مهرماه جاری مدارک لازم را به دبیرخانه مسابقات مستقر در معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی البرز ارسال نمایند.
فیروزی افزود: شرکت کنندگان برای حضور در این مسابقات، کافی است که گواهی مبنی بر دفاع از پایان‌نامه یا تصویب پروپوزال به همراه مشخصات فردی ارائه دهند تا از آنا برای شرکت در این مسابقات دعوت به عمل آید.
وی بادآور شد: مرحله مقدماتی مسابقات طی ماه‌های مهر و آبان سال جاری ، مرحله نیمه نهایی مسابقات تا 15 اسفندماه و مرحله نهایی نیز در نیمه اول اردیبهشت ماه 98 برگزار خواهد شد.
استان البرز حدود 120 هزار دانشجو دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.