برگزاری سومین جشنواره شعر ارسباران در اهر

0
به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهر از برگزاری و انتشار فراخوان سومین جشنواره شعر ارسباران در اهر خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از ایسنا مهدی زارعی در جمع خبرنگاران گفت: به همت معاونت فرهنگی اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج سپاه و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان اهر سومین جشنواره شعر ارسباران همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزار خواهد شد.
وی افزود: این جشنواره در سه بخش شامل:   بخش اول: آئینی- مذهبی، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم. بخش دوم (بخش ویژه) : زیبائیهای ارسباران، شجاعت ارسباران و شهدای ارسباران و   بخش سوم: شعر آزاد برگزار خواهد شد.
زارعی گفت: در این جشنواره هر شاعر حداکثر ۳ اثر به زبان های آذری و فارسی می تواند عرضه نمایند و آثار ارائه شده نباید در دیگر فراخوان ها شرکت داده شده و یا در مجموعه ای به چاپ رسیده باشد.
وی  در ادامه افزود: به مناسبت گرامیداشت‌هفته دفاع مقدس‌با مشارکت‌ انجمن هنر عکاسی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان اهر نمایشگاه عکس طبیعت و زندگی عشایری و روستایی با آثاری از نگار فیروزی از    ٢ الی ٥    مهر ماه    ٩٧ از ساعت ٨ صبح    الی ١٤ ظهر در ساختمان فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برای بازدید عموم علاقمندان دایر می باشد .
 
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره شعر ارسباران، شعرا می بایست آثار خود را تا تاریخ ۲۵ آبانماه ۱۳۹۷ به آدرس الکترونیکی  m.arasbaran@chmail.ir  ارسال نمایند و یا به معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه شهرستان اهر واقع در پارک شیخ شهاب الدین اهری و یا کانون بسیج هنرمندان و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های منطقه ارسباران( اهر، کلیبر، خدآفرین، ورزقان، هوراند و هریس) تحویل نمایند، آیین اختتامیه نیز ۲۲ آذرماه ۱۳۹۷ و به نفرات نفرات برگزیده این جشنواره تندیس جشنواره، لوح افتخار و هدیه نقدی اهدا خواهد شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.