انتشار فراخوان گرنت استادیاران جوان برتر

0

به گزارش «فارسی مچ»، با اعلام معاونت پژوهشی دانشکده پزشکی علوم پزشکی شهید بهشتی، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با درنظر گرفتن اعتبارات خود و با توجه به شاخص ­هایی، فراخوان گرنت استادیاران جوان برتر را منتشر کرد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  سن کمتر از ۴۰ سال،  عضویت در  هیات علمی دانشگاه، نویسنده اول یا مسئول مقاله بودن با داشتن شرط مقاله اصلی (original article)یا مروری (systematic or narrative) و زمان انتشار  سال ۲۰۱۷ یا ۲۰۱۸ میلادی و محل انتشار مجله‌های با شاخص IF معادل سه یا بالاتر (سال ۲۰۱۶ میلادی) یا مجله قرار گرفته در فهرست ۵% برتر رشته‌های موضوعی مبتنی بر CiteScore برخی از شاخص‌های لازم برای پذیرش این گرنت پژوهشی است.

میزان اعتبار گرنت ۱۵۰ میلیون ریال است که با ارائه قرارداد متقاضی با معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه مبنی بر تصویب یک پروژه تحقیقاتی ۱۵۰ میلیون ریالی ارائه به دانشگاه تخصیص اعتبار داده می شود.

متقاضیان تا ۲۵ مهر برای ارسال مدارک مهلت دارند و مدارک به صورت ناقص یا پس از موعد مقرر بررسی نمی‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+