مسابقه معماری بین‌المللی Jacques-Rougerie

0

به گزارش «فارسی مچ»،  هشتمین دوره مسابقه معماری بین‌المللی ژاک روژری با هدف تأکید بر قوانین توسعه پایدار در اقیانوس‌ها و جذب خلاقیت طراحان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از هنرآنلاین، امسال هشتمین دوره مسابقه معماری بین‌المللی ژاک روژری (Jacques Rougerie) برگزار می‌شود، تا با در نظر داشتن قوانین توسعه پایدار در اقیانوس‌ها و فضا، طراحان را به خلاقیت، جسارت در طراحی و تصور دنیای آینده تشویق کند.

در این دوره، جایزه چهارمی برای دانشجویانی که با موسسه Akuo همکاری می‌کنند، در نظر گرفته شده است.

هدف جایزه در بخش “معماری و نوآوری خورشیدی” پشتیبانی از پروژه‌های مسکن یا سازه‌هایی است که در کنار دریا ساخته شده‌اند. استفاده از پنل‌های خورشیدی این ساختمان‌ها را در تأمین انرژی مستقل می‌سازد.

جایزه بزرگ نوآوری و معماری در فضا ۷،۵۰۰ یورو است اما در بخش سازه‌های شناور ساخته شده از پلاستیک‌های بازیافتی دریا مبلغ جایزه ۲،۵۰۰ یورو اعلام شده است.

در بخش روستای مهتابی و افزایش سطح آب دریا نیز ۲،۵۰۰ یورو جایزه در نظر گرفته شده است.

در بخش معماری و نوآوری خورشیدی در کنار دریا، جایزه دانشجویی نیز مبلغ ۲،۵۰۰ یورو تعیین شده است اما جایزه بزرگ در بخش Akuo SunStyle ، ۱۰،۰۰۰ یورو تعیین شده است.

ثبت نام در این مسابقه رایگان است.

مهلت شرکت در مسابقه: ۱۸ آبان ماه ۱۳۹۷

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+