فراخوان کنگره بین المللی آنلاین آموزش پزشکی

0

به گزارش «فارسی مچ»،  در راستای برنامه ارتقای فعالیت های آموزش پزشکی و با هماهنگی مرکز مطالعات و توسعه آموزش وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، نخستین کنگره بین المللی آنلاین آموزش پزشکی در شیراز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، دکتر جواد کجوری رئیس مرکز توسعه و آموزش پزشکی دانشگاه کنگره (AMEE۲۰۱۸) را یکی از معتبرترین کنگره های بین المللی آموزش پزشکی در سطح دنیا معرفی کرد و گفت: با هماهنگی مرکز تحقیقات راهبردی آموزش پزشکی، امکان بهره برداری دانشگاه ها به صورت آنلاین از شهر بازل در کشور سوئیس و همزمان در کلان منطقه پنج به نمایندگی مرکز توسعه آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فراهم شد.

او هدف از این کنگره را توسعه زیرساخت های آموزش پزشکی و به روز رسانی اطلاعات این حوزه عنوان کرد و افزود: برگزاری این رویداد علمی با ارائه بخش های موردنظر، سمپیوزیوم ها و نشست های مرتبط با آموزش پزشکی همراه بود.

دکتر کجوری از ویژگی های این برنامه به صرفه جویی در وقت و هزینه های سفر، همچنین حضور یکی از اعضای هیات علمی گروه زبان دانشکده پیراپزشکی برای بحث و تبادل نظر در مورد مباحث و سخنرانی های کوتاه اشاره کرد.

پس از اعلام فراخوان دوره و نام نویسی افراد متقاضی و علاقمند، این کنگره به میزبانی مرکز توسعه و آموزش دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از پنجم تا هشتم شهریور، برابر با بیست و پنجم تا بیست و نهم اوت ۲۰۱۸، از ساعت یازده تا هجده به وقت رسمی ایران و با شرکت اعضای هیأت علمی دانشگاه، دانشجویان و علاقه مندان برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.