فراخوان مقاله نشریه «کاوش‌های اسلامی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فصلنامه تخصصی«کاوش‌های اسلامی» جهت انتشار مقالات پژوهشگران در حوزه کلام اسلامی، فراخوان مقاله داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت‌الاسلام‌ مصطفی صدقی از راه‌اندازی نشریه داخلی گروه کلام اسلامی با عنوان کاوش های کلامی در جامعه الزهرا(س) خبر داد.

دبیر آموزشی گروه علمی کلام اسلامی ، تقویت توان پژوهشی بانوان طلبه را از اهداف اصلی ایجاد این فصلنامه دانست و یاد آورشد: طلاب علاقه‌مند به پژوهش و تحقیق در حوزه‌های کلامی می‌توانند مقالات علمی خود را که تا کنون در همایش و یا نشریه خاصی ارائه نشده، در قالب فایل متنی و از طریق آدرس الکترونیکی به نشانی kalam.edu@jz.ac.ir به گروه علمی کلام اسلامی ارسال کنند.

بر اساس این گزارش: پژوهشگران می‌توانند آثار خود را در محورهای «کلام قدیم»، «کلام جدید»، «فلسفه دین»، «کلام تطبیقی بین الادیان» و «کلام تطبیقی بین المذاهب» ارائه کنند، همچنین مقالات برگرفته از پایان‌نامه‌های دفاع شده و یا در حال تدوین پذیرفته می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۳۲۱۱۲۲۱۶ و ۳۲۱۱۲۰۷۴ تماس بگیرید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+