فراخوان مقاله محیط‌ زیستی هلدینگ داتیس

0

به گزارش «فارسی مچ»، هلدینگ داتیس، از آغاز کار تاکنون همواره حفاظت از محیط‌ زیست را از اهداف اصلی و اولویت‌های اجرایی خود قرار داده است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، آلودگی هوا، ذوب شدن یخچال‌ها و گرم‌شدن زمین ازجمله موضوعات مهمی است که بشر امروزی با آن دست‌وپنجه نرم می‌کند. درمان چنین پدیده‌ای نیز نیازمند توجه و چاره‌اندیشی آحاد مردم ازجمله فعالان اقتصادی است. مناسبت‌های محیط‌زیستی (روز پاک‌سازی جهان) و (روز حفاظت از لایه ازن) شاید برای همه‌ ما تلنگری باشد برای یادآوری اینکه در جهانی با منابع محدود زندگی می‌کنیم و اگر خودمان چاره‌ای برای حفاظت و نگهداری آن نیندیشیم، به‌زودی شاهد زوال و نابودی کامل آن خواهیم بود و آیندگان از این موهبت‌های الهی بی‌نصیب خواهند ماند.

بنابراین هلدینگ داتیس جهت ایفای هرچه موثرتر نقش مسئولیت اجتماعی خود در برابر محیط‌زیست از همه‌ سازمان‌ها و NGO های محیط‌زیستی دعوت می‌کند تا رزومه و پروپوزال پیشنهادی، جهت فعالیت‌های آتی محیط‌زیستی خود را به آدرس روابط عمومی سازمان PR@datisworldwide.com ارسال کنند تا پس از بررسی آنها نسبت به همکاری و همراهی در پروژه‌های آتی اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.