فراخوان عکاسی با موضوع عزاداری سید و سالار شهیدان

0

به گزارش «فارسی مچ»،  سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران از برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع ماه محرم خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، احسان بیسادی ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام گفت: با مشارکت ستاد مدیریت محله معاونت اجتماعی و فرهنگی، معاونت حمل و نقل و ترافیک و سازمان زیبا سازی شهرداری تهران سوگواره عکس موبایلی “محرم محله ما” با موضوع عزاداری سید و سالار شهیدان در محله‌های شهر تهران برگزار می شود.

بیسادی خاطر نشان کرد: ایام ماه محرم و به ویژه دهه اول آن شاهد  صحنه های به یاد ماندنی از شور و حماسه حضور مردم در مراسم عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه اسلام هستیم که با استفاده از ظرفیت فنآوری های جدید این لحظات خاطره انگیز ثبت و ماندگار می شود. به همین منظور با اعلام فراخوان مسابقه عکس موبایلی با عنوان “محرم محله ما” مردم را به شرکت در این مسابقه فرهنگی دعوت می نماییم.

وی در تشریح این برنامه فرهنگی افزود:موضوعات سوگواره  شامل مراسم و آیین‌های عزاداری شهادت امام حسین علیه السلام در کل شهر تهران ، دسته‌های عزاداری، برپاشدن خیمه‌ها و تکیه ها، آماده سازی و پخش نذورات حضور مردم در مساجد و تکایای محل  است.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری متروی تهران تصریح کرد: آثار برگزیده این سوگواره در مراسمی که مقارن با اربعین امام شهیدان برگزار خواهد شد در گذرگاه های فرهنگی ایستگاه های برگزیده و پرتردد مترو و فضای تبلیغات سطح شهر تهران به نمایش در خواهد آمد و از برگزیدگان این سوگواره با حضور مسئولین و مقامات شهری تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی ادامه داد: جایزه نفر اول مسابقه عکس موبایلی “محرم محله ما” سفر هفت روزه به عتبات عالیات به همراه یک نفر، نفر دوم سفر هفت روزه و نفر سوم سفر پنج روزه به عتبات عالیات می باشد. هم چنین جوایز نفرات چهارم تا دهم این مسابقه فرهنگی به صورت نقدی و امکان استفاده رایگان از خدمات شهرداری تهران خواهد بود.

بیسادی درخصوص نحوه شرکت در این مسابقه گفت :  شهروندان می توانند با مراجعه به سایت   mahalleyema.ir ضمن آگاهی از شرایط مسابقه،  فرم درخواست را تکمیل نمایند و از جوایز نفیس آن بهره مند شوند.

احسان بیسادی در انتها با اشاره به زمان ارسال به موقع آثار در موعد تعیین شده گفت: ۱۰ مهر ماه ۹۷ را آخرین مهلت برای ارسال آثار اعلام کرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.