فراخوان طراحی ایستگاه راه‌آهن مرودشت

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان مسابقه ایستگاه راه‌آهن مرودشت به سفارش شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،، شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، فراخوانی را جهت طراحی ایستگاه راه‌آهن مرودشت منتشر کرده که طی آن از کلیه معماران و شهرسازان برای ارائه اثر دعوت به عمل آمده است.

هزینه شرکت در این مسابقه بر اساس فراخوان منتشر شده ۵۰۰ هزار تومان است. مبلغ جایزه برای نفر نخست این مسابقه ۷۰۰ میلیون ریال، نفر دوم ۵۰۰ میلیون ریال و نفر سوم ۳۵۰ میلیون ریال تعیین شده است.

آثار ارسالی به این مسابقه باید بیانگر هویت ممتاز ایستگاه‌های راه‌آهن کشور باشند. توجه به خلاقیت و نوآوری در جهت خلق اثری ماندگار،شاخص و هماهنگ بودن با ویژگی ساختمان‌های ایستگاه راه‌آهن نیز، دیگر ویژگی مورد نظر داوران برای انتخاب اثر در این مسابقه است. همچنین استفاده از احجام متناسب با حال و هوای و قدمت آثار باستانی منطقه نیز باید در آثار ارسالی به این مسابقه مد نظر قرار گیرد.

شایان ذکر است، در این مسابقه دکتر مهدی حجت،دکتر اسکندر مختاری، مهندس علی اکبر سعیدی، دکتر سید محسن موسوی، مهندس ثریا بیرشک و دکتر پیام انصافیان به عنوان اعضای هیئت داوران مسابقه حضور دارند.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند تا ۲۶ آبان ماه آثار خود را به دبیرخانه مسابقه واقع در خیابان کریم‌خان،خیابان حافظ،پلاک۵۳۳،مهندسین مشاور پروژه‌های ساختمانی ایران و کد پستی:۱۵۹۸۷۱۵۷۱۷ ارسال کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های تلفن:۵۱-۸۸۹۲۳۴۴۸ تماس حاصل نمایند.

کلیه آثار ارسالی به این مسابقه ۳۰ آبان ماه داوری شده و ۳ آذرماه سال جاری نتایج اعلام خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.