فراخوان سوگواره عکس نماز ظهرعاشورا در البرز

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیرکل اوقاف و امور خیریه البرز گفت که به منظور نهادینه سازی و ترویج فرهنگ اصیل دینی، سوگواره عکس نماز ظهر عاشورا در این استان برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حجت الاسلام والمسلمین محمد صالحی افزود: امام حسین (ع) در راه اقامه نماز به شهادت رسید زیرا در سخت ترین شرایط و حین جنگ، نماز را در اول وقت اقامه نمود و هیچ چیز نتوانست مانع نماز اول وقت این امام بزرگوار و یارانش شود.

وی اظهار داشت: برپایی نماز ظهرعاشورا توسط امام حسین(ع) در حساس‌ترین لحظه‌های حیات‌شان، حکایت از اهمیت و توجه به فریضه نماز دارد. صالحی گفت: امسال نماز ظهر عاشورا در 43 بقعه متبرکه استان البرزاقامه می شود که به منظور ترویج این فریضه دینی نخستین سوگواره عکس نماز ظهر عاشورا را برگزار می کنیم.

صالحی افزود: علاقه مندان به شرکت در این سوگواره هنری می توانند از اقامه نماز عزاداران در امامزادگان، هیات های مذهبی، حسینیه ها و مساجد عکس تهیه کرده و آن را به دبیرخانه سوگواره واقع در اداره کل اوقاف و امور خیریه ارسال کنند. وی به دیگر برنامه های روز عاشورا و تاسوعای حسینی اشاره کرد و اظهار داشت: در روز تاسوعا و عاشورای حسینی تجمع عزاداران حسینی انجام می شود. استان البرز دارای 100 امامزاده و بقعه متبرکه است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.