فراخوان سوگواره شعر عاشورایی در بوشهر

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر حوزه هنری بوشهر گفت: با هدف تشویق جوانان به فعالیت در حوزه ادبیات عاشورایی دومین سوگواره استانی شعر عاشورایی برگزارمی‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمد حسین سیدزاده صبح امروز در نشست با جمعی از هنرمندان و شعرا با بیان اینکه نهادینه شدن فرهنگ عاشورا وظیفه تمامی هنرمندان است، اظهارکرد: نویسندگان و شاعران در عرصه‌های گوناگون جامعه رسالت ونقش مهمی دارند که نهادینه کردن فرهنگ حماسه و ایثار مهم‌ترین رسالت این عزیزان درمقابله با تهاجم فرهنگی است.

وی خاطرنشان کرد: هنرمندان در ترویج فرهنگ دینی و مذهبی رسالت ویژه‌ای دارند که در راستای ترویج فرهنگ حماسه حسینی و با هدف تشویق جوانان به فعالیت در حوزه ادبیات عاشورایی دومین سوگواره استانی شعر عاشورایی برگزار می‌شود.

مدیر حوزه هنری بوشهر با بیان اینکه این سوگواره با عنوان عاشورا و حماسه حسینی برگزار می‌شود، افزود: این سوگواره در قالب شعری آزاد و در هر قالب شعری برگزار و از 13 شاعر برتر تقدیر می‌شود.

سیدزاده زمان برگزاری سوگواره را 30 آذر اعلام کرد و گفت: متقاضیان می‌توانند حداکثر سه آثار خود را با موضوع عاشورا تا بیستم آذرماه به دبیرخانه حوزه هنری ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.