فراخوان کنگره شعر بانوان عاشورایی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ششمین کنگره بین‌المللی شعر بانوان عاشورایی (انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، بیداری اسلامی و مقاومت) منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محورهای این کنگره که از سوی بنیاد آیه‌های ایثار و تلاش با مشارکت حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر و موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی برگزار می‌شود به شرح ذیل است:

۱- توصیف حماسه آفرینی حضرت زینب(سلام ا…)و بانوان عاشورایی: حضرت ام البنین(س)، حضرت سکینه(س)،ام وهب، رباب ، حضرت رقیه(س) و …

۲- زنان معاصر ؛ همسران شهدا و فرهنگ عاشورا،انقلاب اسلامی ،دفاع مقدس، بیداری اسلامی و مقاومت

۳- شهدای مدافع حرم حسینی و زینبی

۴- استکبارستیزی و تقویت روحیه انقلابی بر ضد جنایتکاران جهانی بویژه صهیونیسم

۵- جریان‌سازی در خصوص ارزش هایی چون عدالت ،مقاومت و ترویج فضائل اخلاقی

۶- توجه به حکمت و اخلاق ،تولید و تعمیق اندیشه ،امیدآفرینی،جدیت و تلاش و انضباط در عمل ،استحکام هویت و مجاهدت در مقابل دشمن

شاعران می توانند آثار خود را با موضوعات فوق حداکثر سه شعر به دبیرخانه ارسال کنند. به نفرات برتر جوایزی اهدا خواهد شد.

نحوه ارسال آثار :

آدرس ایمیل:Ayehaye_ isar1@yahoo.com

آدرس سایت: www.isarvatalash.com

شماره فکس: ۰۲۱۶۶۷۵۷۴۱۲

تلفن هماهنگی:۰۹۱۲۲۴۹۵۹۲۴

آدرس دبیرخانه کنگره بین المللی شعر بانوان عاشورایی،انقلاب اسلامی ،دفاع مقدس،بیداری اسلامی و مقاومت: تهران، خیابان انقلاب، چهارراه کالج، خیابان حافظ جنوبی، خیابان غزالی، بعد از کوچه کندوان ، مرکز تشکل های شاهد و ایثارگر.

مهلت ارسال آثار فراخوان: از تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ تا ۱۳۹۷/۰۶/۲۷

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید