فراخوان چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان و آیین‌نامه شرکت در چهل و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل ار گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، فراخوان و آیین‌نامه شرکت در چهل و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم رشد در سایت جشنواره به نشانی http://festival.roshd.ir منتشر شده است که علاقه‌مندان می‌توانند با مطالعه دقیق آن، آثار خود را به نشانی مندرج در سایت ارسال کنند.
وی افزود: سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش، چهل و هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های علمی، آموزشی و تربیتی رشد را برگزار می‌کند.
مراتب فوق از طریق سامانه پیامکی نیز به اطلاع هنرمندان و تهیه کنندگان محترم رسیده است.
بر اساس فراخوان اعلام شده فیلم‌سازان علاقه‌مند به شرکت در این جشنواره باید تا تاریخ سی‌ام مرداد ماه ۱۳۹۷، فرم الکترونیکی فراخوان را از طریق نشانی www.festival.roshd.ir تکمیل کرده و کد رهگیری دریافت کنند.
فیلم‌سازان می‌توانند یک نسخه از فیلم خود را بر روی DVD به همراه کد رهگیری دریافتی، از طریق پست و یا به صورت حضوری به نشانی دبیرخانه سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی واقع در  تهران، خیابان ایرانشهر شمالی، ساختمان شماره ۴ وزارت آموزش و  پرورش (شهید سلیمی)، پلاک ۲۷۰ ارسال و یا تحویل کنند.
تاریخ برگزاری جشنواره از ۲۵ آبان لغایت ۲ آذرماه ۱۳۹۷ در تهران خواهد بود؛ لازم به ذکر است کد رهگیری هنگامی به متقاضی اختصاص داده خواهد شد که تمامی اطلاعات خواسته شده به صورت صحیح وارد شده باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.