توسط موسسه غدیرشناسی با همکاری فارسی مچ؛
جشنواره فرهنگی هنری مباهله برگزار می شود

0

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره فرهنگی هنری مباهله در رشته های نقاشی، پویانمایی، وبلاگ نویسی، داستان کوتاه، مقاله پژوهشی، خوشنویسی، فیلم کوتاه، طراحی و تصویرگری توسط موسسه غدیرشناسی و با همکاری سایت فارسی مچ برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ این جشنواره با محورهای مباهله سند حقانیت دین اسلام و اهل بیت(علیه السلام)، مباهله، مقدمه ای بر واقعه غدیر خم، مباهله و ابعاد تاریخی آن، مباهله و نقش بی بدیل خانواده در جامعه اسلامی و مباهله و تبیین چگونگی تعامل بین ادیان توحیدی و مذاهب اسلامی است.

آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فرهنگی هنری مباهله 15 مرداد ماه سال جاری است.

در این جشنواره در بخش پویانمایی و فیلم کوتاه علاوه بر لوح سپاس و تندیس جشنواره به نفر اول ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و به نفر سوم هم ۱۵ میلیون ریال، در بخش مقاله پژوهشی، وبلاگ نویسی و داستان کوتاه هم علاوه بر لوح سپاس و تندیس جشنواره به نفر اول ۲۰ میلیون ریال، نفر دوم ۱۵ میلیون ریال و به نفر سوم ۱۰ میلیون ریال، در بخش نقاشی، خوشنویسی، طراحی و تصویرگری هم علاوه بر لوح سپاس و تندیس جشنواره به نفر اول ۱۵ میلیون ریال، نفر دوم ۱۰ میلیون ریال و نفر سوم ۷ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا می شود.

گفتنی است تمامی افراد شرکت کننده در جشنواره ابتدا باید از طریق سایت جشنواره به آدرس www.mobahelefestival.com اقدام به ثبت نام کرده و پس از تکمیل فرم ثبت نام کد رهگیری دریافت نمایند و آن را بر روی آثار ارسالی قید نمایند همچنین شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به آدرس info@Mobahelefestival.ir یا به شماره ۰۹۰۱۹۵۱۰۶۵۰ از طریق تلگرام ارسال نمایند.

توصیه می شود برای دریافت آخرین اخبار این مسابقه و سایر مسابقات موسسه حتما عضو کانال مباهله شوید.

 

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.