فراخوان حمایت از پژوهشگران «زیست فناوری» و طرح‌های پژوهشی «علوم شناختی»

0
به گزارش «فارسی مچ»، ستادهای توسعه فناوری در اطلاعیه‌هایی جداگانه از ساماندهی اقداماتی برای حمایت از پژوهشگران، فناوران و نوآوران حوزه‌های مرتبط خبر دادند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش دیده بان علم ایران ستاد توسعه زیست فناوری با برنامه‌ریزی برای تجلیل از برترین‌های این حوزه در سه بخش پژوهشگر برتر، پژوهشگر برتر جوان و واحد پژوهشی برتر، نحوه حمایت‌های ستاد توسعه زیست فناوری با عناوین حمایت از پژوهشگران برتر، حمایت از پژوهشگران برتر جوان، حمایت از مراکز پژوهشی برتر، حمایت از مقالات، حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، حمایت از رساله‌های دکتری، حمایت از فرصت‌های مطالعاتی، حمایت از طرح‌های پژوهشی، حمایت از اقدامات بین‌المللی، حمایت از برگزاری نشست‌های تخصصی و فراخوان‌های پذیرش طرح‌های پژوهشی در حوزه زیست فناوری را در قالب آئین‌نامه‌های گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری در سایت این ستاد منتشر کرده است.

پایان مرداد ماه ۱۳۹۷ به عنوان آخرین مهلت ارسال درخواست‌های پژوهشگران برای بهره‌گیری از حمایت‌های ستاد توسعه زیست فناوری اعلام شده است.

 اعطای گرنت پژوهشی به اساتید دانشگاهی فعال در حوزه دریا

در اقدام دیگری، ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اعلام کرده است که به‌منظور حمایت از اساتید دانشگاهی که در تدوین نقشه راه فناوری‌های دریایی مشارکت داشته‌اند، گرنت‌ها و برنامه‌های حمایتی اعطا می‌کند.

حمایت از چاپ مقالات ISI در مجلات برتر حوزه مهندسی دریا، حمایت از فرصت‌های مطالعاتی کوتاه‌مدت ویژه اساتید دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور، طرح تحقیقاتی پسادکتری و طرح پژوهشی، همچنین حمایت از رساله دکتری و چاپ کتب تخصصی در حوزه علوم و فناوری‌های دریایی از جمله گرنت‌ها و برنامه‌های حمایتی است که برای اساتید دانشگاهی فعال که در روند تدوین نقشه راه دخیل هستند در نظر گرفته شده است.

انتشار فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی حوزه علوم شناختی

ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز هشتمین فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی حوزه شناختی را به منظور افزایش هم‌افزایی پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی و با تمرکز بر مسائل شناختی فراگیر جامعه منتشر کرد.

فعالان این حوزه تا ۱۹ تیر ماه فرصت ارسال درخواست خود را با مراجعه به سایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی دارند. طرح پیشنهادی باید ترکیبی از حداقل دو پایان‌نامه باشد که جهت تحقق یک هدف تعریف شده‌اند.

پایان‌نامه‌های تعریف شده باید در راستای یک خط پژوهشی، توسعه فناوری یا خدمات در حوزه شناختی در چارچوب اولویت‌های ستاد باشد و دستاورد یکپارچه‌ای را دنبال کند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.