مسابقه کتابخوانی زندگینامه اولین شهید مدافع حرم در قزوین

0

به گزارش «فارسی مچ»، مدیر کانون فرهنگی هنری عترت حضرت ابوالفضل (ع) آبیک از برگزاری مسابقه کتابخوانی زندگینامه اولین شهید مدافع حرم استان قزوین با عنوان «یادت باشد» خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  محمد نهاوندی در گفتگو با خبرنگار شبستان در قزوین بیان کرد: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ کتابخوانی و مطالعه و همچنین ترویج سیره و زندگی شهدا این کانون مسابقه کتابخوانی زندگینامه اولین شهید مدافع حرم استان قزوین، شهید حمید سیاهکلی با عنوان «یادت باشد» را برگزار کرده است.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی در خصوص برگزاری این مسابقه کتابخوانی در ماه مبارک رمضان آغاز شد و تاکنون استقبال خوبی را برای مطالعه این کتاب و شرکت در مسابقه کتابخوانی شاهد بودیم که تاکنون 80 نفر در روستای قشلاق آبیک در این مسابقه شرکت کردند که البته هنور این مسابقه ادامه داد.

مدیر کانون فرهنگی هنری عترت حضرت ابوالفضل (ع) قشلاق آبیک اضافه کرد: قرعه کشی در بین شرکت کنندگان در این مسابقه در شب عید سعید فطر در مسجد حضرت ابوالفضل (ع) برگزار می شود و کمک هزینه سفر به کربلای معلی، کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، ربع سکه بهار آزادی و کارت هدیه 500 هزار ریالی از جمله جوایزی است که برای این مسابقه کتابخوانی درنظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: کتاب «یادت باشد» کتابی جذاب و خواندنی از زندگی شهید مدافع حرم حمید سیاهکلی مرادی است و کتابی مناسب برای همه رده های سنی است و اثرگذاری بسیار زیادی به لحاظ فرهنگی دارد و از همین رو همه گروه های سنی می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

نهاوندی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار در جامعه یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وظیفه ای است که ما امروز برای استمرار راه شهدا داریم و کانون فرهنگی هنری عترت حضرت ابوالفضل (ع) با همین رویکرد این مسابقه کتابخوانی را برگزار کرده و پیش از این هم مسابقه کتابخوانی «سلام بر ابراهیم» را که در خصوص زندگی و خاطرات شهید ابرهیم هادی است را برگزار کردیم.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.