مسابقه کتابخوانی نوید نور ویژه کارکنان و خانواده های سپاه

0
به گزارش «فارسی مچ»، مسئول روابط عمومی در ناحیه مقاومت بسیج کاشان گفت : مسابقه کتابخوانی نوید نور ویژه کارکنان و خانواده های سپاه به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت امام عصر (عج) در حال برگزاری است.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری بسیج از کاشان ، برادر پاسدار محمدرضایی مسئول روابط عمومی و تبلیغات در ناحیه مقاومت بسیج  شهرستان کاشان در مصاحبه ای با این خبرگزاری گفت : مسابقه کتابخوانی نوید نور با محوریت کتاب “سیمای جهان در عصر امام زمان (عج)” اثر استاد محمد امینی گلستانی ویژه کارکنان و خانواده های سپاه و با همکاری اداره کتابخوانه های عمومی شهرستان به مناسبت ولادت منجی عالم بشریت امام عصر (عج) در این ناحیه درحال برگزاری است. این کتاب در دو جلد منتشر شده است که گزیده ای از این دو جلد برای این مسابقه آماده شده است.
شرکت کنندگان تا پایان ماه شعبان فرصت دارند که پس از مطالعه ی این کتاب به 20 سوال این مسابقه پاسخ دهند و برنده کمک هزینه ی سفر به مشهد مقدس و جوایز ارزنده ی دیگر شوند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.