مسابقه عکاسی جشنواره هنرهای نمایشی جیگی‌جیگ

0

به گزارش «فارسی مچ»،دبیر بخش عکس نخستین جشنواره بین‌المللی هنرهای نمایشی جیگی‌جیگی از برگزاری مسابقه عکاسی در دو بخش عکاسی صحنه و پشت صحنه تئاتر در این جشنواره خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از نخست نیوز، محمدجعفر نجفی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری مسابقه عکاسی در نخستین جشنواره بین‌المللی هنرهای نمایشی جیگی‌جیگی، اظهار کرد: برگزاری مسابقه عکاسی یکی از اتفاقات خوب نخستین جشنواره بین‌المللی هنرهای نمایشی جیگی‌جیگی بوده است و در بخش عکاسی ۳ نفر به عنوان داور انتخاب شدند و داوران این بخش از جشنواره، سیدمحسن مصطفی‌زاده، حمیدرضا گیلانی‌فر و ابراهیم بهرامی هستند که دو تن از آنها (گیلانی‌فر و بهرامی) جزو داوران بین‌المللی این جشنواره هستند.

وی افزود: پیش‌بینی ما برگزاری کارگاه عکاسی در نخستین روز جشنواره است، همچنین «جیگی‌جیگی» بخشی خاص برای عکاسی است و کسانی که از این برنامه‌ها عکاسی می‌کنند تا پایان روز باید عکس‌های خود را تحویل دهد.

دبیر بخش عکس نخستین جشنواره بین‌المللی هنرهای نمایشی جیگی‌جیگی با بیان اینکه بخش دیگری که در این جشنواره دنبال می‌شود بخش عکس‌های سال‌های گذشته عکاسی تئاتر است، خاطرنشان کرد: این بخش شامل عکاسی صحنه و پشت صحنه تئاتر بوده، بدین معنا که اکنون عکاسا‌ن عکس‌های خود را تحویل می‌دهند و داوری این آثار تا اوایل خرداد‌ماه امسال ادامه می‌یابد و در پایان این مرحله برگزیدگان معرفی شده و مورد تقدیر واقع خواهند شد.

نجفی تصریح کرد: بخش دیگری که قرار است در بخش بین‌الملل دنبال شود، بخشی با عنوان «شادی» بوده و این بخش قاعده‌ای ندارد که در کدام در بخش و ژانر خود قرار می‌گیرد و باید گفت این بخش در سال‌های آینده پربارتر خواهد بود.

وی تاکید کرد: بخش کارگاه عکاسی که با مسئولیت مهدی مصباحی اجرا خواهد بود به‌صورت رایگان دنبال می‌شود و هر عکاس از جمله عکاسان خود جشنواره و عکاسان دیگر می‌توانند در این کارگاه در مجتمع امام رضا(ع) واقع در بوستان بزرگ ملت مشهد برگزار می‌شود شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.